rockdoki 2




Kedvenc könyvek 18

Gabriel García Márquez: A szerelemről és más démonokról
Harper Lee: Ne bántsátok a feketerigót!
Stephen King: A búra alatt
J. Goldenlane: Isteni balhé
Carlos Ruiz Zafón: A szél árnyéka
Imre Viktória Anna: Kísértés Rt.
Cassandra Clare: Csontváros
George R. R. Martin: Kardok vihara
George R. R. Martin: Királyok csatája
Harlan Coben: Az ördög játszótere
Jodi Picoult: Tizenkilenc perc
Stieg Larsson: A tetovált lány

Kedvenc alkotók: J. Goldenlane, Stephen King


Aktuális olvasmányok

J. Goldenlane: Holdnak árnyéka
Stephen King (Richard Bachman): Az átkozott út
>!
2021. február 5., 09:23
>!
Delta Vision, Budapest, 2015
596 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633951507

Utolsó karc

rockdoki>!
Eladó könyvek

Sziasztok!
Eladó könyvek újszerű állapotban (1x olvasott) 2000-500 ft között – magyar illetve angol nyelven. Személyes átvétel Dunaújvárosban, egyéb esetben vevő költségére postázom.

Magyar nyelvű könyvek:
500 ft/db
Hunter S. Thompson: Rumnapló https://moly.hu/konyvek/hunter-s-thompson-rumnaplo
Charlaine Harris: Inni és élni hagyni (True Blood 1.) https://moly.hu/konyvek/charlaine-harris-inni-es-elni-hagyni
Valerio Massimo Manfredi: Az utolsó légió https://moly.hu/…/valerio-massimo-manfredi-az-utolso-legio
Margaret Weis · Tracy Hickman: A sötétség kútja I-II. (Sovereign Stone 1.) https://moly.hu/…/margaret-weis-tracy-hickman-a
Carrie Ryan: Kezek és Fogak Erdeje https://moly.hu/konyvek/carrie-ryan-kezek-es-fogak-erdeje
Harmath Artemisz: Esküdj! https://moly.hu/konyvek/harmath-artemisz-eskudj
Tina Daniell: Sötét szív https://moly.hu/konyvek/tina-daniell-sotet-sziv
Roland Green: A Kard Lovagjai https://moly.hu/konyvek/roland-green-a-kard-lovagjai
Virginia C. Andrews: Cat https://moly.hu/konyvek/virginia-c-andrews-vadviragok-cat

1000 Ft/db
Leiner Laura: Útvesztő (A Szent Johanna gimi 7.) https://moly.hu/…/leiner-laura-a-szent-johanna-gimi-7
John Green: Alaska nyomában https://moly.hu/konyvek/john-green-alaska-nyomaban
Gayle Forman: Ha maradnék (Ha maradnék 1.) https://moly.hu/konyvek/gayle-forman-ha-maradnek
Rosamund Lupton: Drága Tess! https://moly.hu/konyvek/rosamund-lupton-draga-tess
Anne Rice: Merrick (Vámpírkrónikák 7.) https://moly.hu/konyvek/anne-rice-merrick
Margaret Weis · Tracy Hickman: A téli éj sárkányai (Sárkánydárda krónikák 2.) https://moly.hu/…/margaret-weis-tracy-hickman-a-teli-ej
Müller Péter: Szeretetkönyv https://moly.hu/konyvek/muller-peter-szeretetkonyv

1800 ft/db
Dan Brown: Eredet https://moly.hu/konyvek/dan-brown-eredet

Angol nyelvű könyvek
1500 ft/db
Neil Gaiman: American Gods https://moly.hu/konyvek/neil-gaiman-american-gods
Abigail Gibbs: Dinner With a Vampire (The Dark Heroine 1.) https://moly.hu/konyvek/abigail-gibbs-dinner-with-a-vampire
Markus Zusak: The Book Thief https://moly.hu/konyvek/markus-zusak-the-book-thief
Stephanie Laurens: A Gentleman's Honour https://moly.hu/kon…/stephanie-laurens-a-gentlemans-honour
Jessica Adams: In Bed With… https://moly.hu/…/jessica-adams-imogen-edwards-jones
500 ft/db (használtan vásárolt!!)
Paula Hawkins: Into the Water https://moly.hu/konyvek/paula-hawkins-into-the-water
Elizabeth Gilbert: Eat, Pray, Love https://moly.hu/konyvek/elizabeth-gilbert-eat-pray-love