Jó ​kutya voltam 12 csillagozás

Zsoldos Vera: Jó kutya voltam Zsoldos Vera: Jó kutya voltam

Csipi, a kedves kis foxikutya bohókás kalandjait meséli el Zsoldos Vera. Az ismert grafikus most írói oldaláról is bemutatkozik. A szórakoztató, fordulatos, jó ember- és kutyaismeretről tanúskodó könyv minden bizonnyal kedvelt olvasmánya lesz a gyerekeknek.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Verses mesék – Meseregények Ciceró

Ciceró, Budapest, 1997
Móra, Budapest, 1975

agnesasszony>!
Zsoldos Vera: Jó kutya voltam

Fogalmam sincs, hogy maradt ki nekem ez a könyv gyerekkoromban. Most is csak azért került a kezembe, mert a lányom kihozta a könyvtárból.
Eszméletlenül aranyos történetek, amikben Csipi, a kiskutya, és Gabika, a kis gazdája egyik kalandból keverednek a másikba.
Zsoldos Verát eddig csak az illusztrációiról ismertem, amik ebből a könyvből sem maradtak ki – szerencsére, mert nagyon bájosak, és tökéletesen kiegészítik a szöveget.

Gáborr_Nagy>!
Zsoldos Vera: Jó kutya voltam

Aranyos kis történetek, egy kutya mesél. Zsoldos Vera írta, aki inkább illusztrátorként ismert. Kár, hogy nem írt többet. Ez a szöveg egészen janikovszkys.

Szigno P>!
Zsoldos Vera: Jó kutya voltam

Kisgyermekkorom egyik kedvence volt ez a bájos könyv. Aranyos a történet, és nagyon helyesek a szerző rajzai. Jó volt újraolvasni, felfedezni, hogy mennyire eszembe vésődött a sok-sok újraolvasásától.

elsijud>!
Zsoldos Vera: Jó kutya voltam

Óh a gyerekkori nagy kedvenc, amit havonta olvasunk újra saját gyerekeimmel is :) A Mármegintmitcsinálszcsipi?! a kutya helyett a gyereknevelés része itthon, ha elhangzik, az aktuális rosszalkodó rögtön behúzza fülét-farkát :) Mindenkinek szívből ajánlom, a könyvbéli család (melynek tagja Csipi) minden állatszerető ember napját feldobja :)

chamichaze>!
Zsoldos Vera: Jó kutya voltam

Nagyon kedves és vicces történet. Gyerekkoromban kimaradt, de most nagyon jól szórakoztam rajta. A mókás rajzok miatt, olvasni még nem tudó gyerkőcöknek is jó csak lapozgatásra.

gyorgyj>!
Zsoldos Vera: Jó kutya voltam

Jó szívvel ajánlom mindenkinek a könyvet. Remekül szórakoztunk a gyerekekkel Csipi kutya kalandjain.

chamichaze>!

Néha együtt szoktunk mármeginmicsinálni.