Halhatatlan ​csók 18 csillagozás

Zea Love Sofia: Halhatatlan csók

Az inkvizíció korában élt egy boszorkány, aki szembeszegült a világgal, és a máglyafához kötözve segítségért fohászkodott az ördöghöz. Lucifer meghallgatta a kérést, és éjjel járó démont, vámpírt alkotott belőle és többi mágusból. Azonban ez az alku a vesztét okozta, és egész fajára kárhozatot hozott. Utolsó kívánságként egy embert kért az égtől, aki feloldozhatja népét Lucifer haragja alól. A vámpírok egyetlen reménye egy 17 éves lány, aki csak a XXI. században érkezik meg Erdélybe. Anna megörökli a boszorkányvámpír egyik képességét, az időutazást, ám még ő maga sem tudja, milyen megállíthatatlan lavinát indít el, mikor beleszeret egy vámpírba, és először felüvölt körülötte az időörvény…

Novum, Budapest, 2011
466 oldal · ISBN: 9786155002014

Melia>!
Zea Love Sofia: Halhatatlan csók

Nem vagyok oda a vámpíros történetekért, és nagyon valószínű, hogy ezt se olvastam volna el, hogy ha nem egy nagyon kedves barátnőm írja. Van pár hibája a könyvnek (a kevés humoros jelenet szerintem az egyik) de a vége szerintem nagyon jó lett. Olyasmi történt, amire nem is számítottam volna. Sokaknak nem tetszett az időutazásos vonal, de nekem az is bejött. Alapból is szeretem az időutazós történeteket.

Anita_Kerekesné_Pszota>!
Zea Love Sofia: Halhatatlan csók

Elfogult vagyok ezzel a könyvel kapcsolatban. Egyrészt szeretem a vámpíros, időutazós történeteket, másrészt vagyok olyan szerencsés, hogy az írónő a barátom. Van több hiba is a könyvben, engem zavart a sok helyesírási hiba, a furcsa margóktól nehezebb volt számomra az olvasás. Nekem a történet tetszett. Számomra akkor lenne tökéletes, ha nem lenne benne romantika, vagy kevesebb, de ízlések és pofonok. Remélem lesz folytatása ami egy kicsit átgondoltabb, jobban megszerkesztett kiadás lesz.

kitty03>!
Zea Love Sofia: Halhatatlan csók

Hát, van mit fejlődnie még az írónőnek, de maga az elkébzelés tetszett, igaz a legelején nem tudtam eldönteni, h a csaj egyszerűen ennyire ostoba, v naiv, bár a végére már nem volt annyira idegesítő. A vámpíroknak ilyen feldolgozását még nem olvastam, de nem volt olyan vészes.

durstviktoria>!
Zea Love Sofia: Halhatatlan csók

Mikor ezt a könyvet olvastam sokkal fiatalabb voltam (11-12 éves) és nem igazán szerettem a magyar illetve magyarosított neveket éppen ezért én a benne található összes ilyen nevet az akkori angol tudásommal próbáltam kiejteni. Számomra ez muszáj volt, mivel sehogy sem tudtam elfogadni a magyar dolgokat akkoriban. A történet pedig igen hamar megfogott csak ne lettek volna azok a fránya nevek.. Ki olvastam és az utolsó pár oldal teljesen letaglózott. Ez volt az első könyv, amin sírtam, de még az azt követő napokban is, ha csak a könyvre gondoltam megeredtek a könnyeim. Elképesztő csavarok voltak benne és borzasztóan imádtam a könyvet. Mikor Anna utazott én is utaztam vele és ez az érzés leírhatatlan.