Kisvakond ​az állatkertben (Kisvakond) 15 csillagozás

Zdeněk Miler – Jiří Žáček: Kisvakond az állatkertben Zdeněk Miler – Jiří Žáček: Kisvakond az állatkertben

A gazdagon illusztrált lapozóból, a legkisebbek vidám versecskék kíséretében megismerkedhetnek az állatkert legnevezetesebb lakóival.

Móra, Budapest, 2021
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634860235 · Illusztrálta: Zdeněk Miler
Móra, Budapest, 2018
10 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634860235 · Illusztrálta: Zdeněk Miler
Móra, Budapest, 2008
12 oldal · ISBN: 9789631184648 · Fordította: Balázs Andrea · Illusztrálta: Zdeněk Miler

konyvolvaso >!
Zdeněk Miler – Jiří Žáček: Kisvakond az állatkertben

Az állatkerteben érdekesen viszonyulnak a kisvakondhoz. Van amelyik felkapja , a másik az ormányába veszi vagy épp elindul alatta a teknőc a házával. Egészen más lakók vannak ott mint amiket kint talál a kertekben.

Kicsibogár>!
Zdeněk Miler – Jiří Žáček: Kisvakond az állatkertben

Az állatkertben élő állatokhoz kalauzol el minket Kisvakond. Nagyon tetszettek a találós kérdések, amiket néhol a versből ki lehetett találni, néhol viszont törhetjük rajta a fejünket, hogy mi is a megoldás.

Andulka>!
Zdeněk Miler – Jiří Žáček: Kisvakond az állatkertben

Pár oldalas lapozó a legkisebbeknek, aminek a segítségével megismerkedhetünk pár állattal az állatkertből. Minden oldalon van egy kis versike, igaz nem mindenhol jöttek össze a rímek. A kötetben a többi történetből/meséből már megismert állattal találkozhatunk.

Vivinniec >!
Zdeněk Miler – Jiří Žáček: Kisvakond az állatkertben

Aranyos, jópofa verses könyvecske. :-) Néhol kicsit nehézkes a szövege, a rímek (hiánya) miatt, ezért nem adtam 5 csillagot.

Szigno P>!
Zdeněk Miler – Jiří Žáček: Kisvakond az állatkertben

Tetszik az elgondolás, miszerint helyes figura (kisvakond) lapozgatása közben tanuljon a kisgyerek-nebulo, miközben kérdésekkel záporozzuk.