Nászút ​a világ körül, mert csak egyszer élünk 1 csillagozás

360° bringa – 1. rész: Magyarország–Banglades
Zárug Zita – Harkányi Árpád: Nászút a világ körül, mert csak egyszer élünk

Ez az elektronikus könyv a www.360fokbringa.hu bejegyzéseinek egy kivonata Budapesttől Bangladesig. Ezek a fejezetek eredetileg egy kommentelhető online felületre, egy blogra íródtak, ezért stílusuk és nyelvezetük is ilyen. A szöveget legtöbbször senki sem lektorálta, ahogy olyan is volt, hogy még átolvasni sem sikerült publikálás előtt. Ezen azóta sem változtattunk, hiszen ez a könyv önkéntes alapon jött létre, se a blogolás, se a blog ekönyvé szerkesztése nem pénzkereseti céllal történt, ezért kérünk, olvasásakor nézd el nekünk az olyan stílusbeli elemeket és hibákat, amelyeket amúgy egy könyvtől nem várnál el. Az elektronikus könyv változatot azért készítettük el, hogy így még szélesebb körben olvasható élménnyé váljon az a rengeteg történet, kaland és élmény, amely velünk az út során történt. Erről szól a blog és erről szól most ez az ekönyv is, vidd magaddal, olvasd buszon, metrón, villamoson, tedd zsebre és másold át, oszd meg a barátaiddal bátran, azért van!

Eredeti megjelenés éve: 2012

Bujna Zoltán: A biciklis dervis
David Shambaugh – Michael Yahuda – Samuel S. Kim – Amitav Acharya – Robert Sutter – Sebastian Bersick – Phillip C. Saunders – Sheldon W. Simon – Hugh White – Martha Brill Olcott – Edward J. Lincoln – Nayan Chanda – Ralph A. Cossa: International Relations of Asia
Richard Grimmett – Carol Inskipp – Tim Inskipp: Birds of India: Pakistan, Nepal, Bangladesh, Bhutan, Sri Lanka, and the Maldives
Angus Fraser: A cigányok
Havasi Erzsébet: Előítéletek csapdájában