Kedves ​G-pont 8 csillagozás

Vágjunk a közepébe
Zane: Kedves G-pont

A Kedves G-pont! Zane legújabb, regóta várt útmutatója ahhoz, amihez a legjobban ért: a szerelemhez és a szexhez. Zane, aki számos New York Times-bestseller szerzője, utánozhatatlanul őszinte és humoros stílusban válaszolja meg a hancúrozással kapcsolatos összes kérdésedet: – azokat is, amelyeket még fel sem tettél. A könyvben hús-vér férfiak és nők eredeti levelei olvashatók, amelyekkel az évek során Zane-hez fordultak; – legyen szó akár a lelkész feleségéről, aki fél, hogy elítélik perverz szexfüggősége miatt, a szűzlányról, a szomszéd meleg férfiról, az önbizalom-hiányos nőről, a fékezhetetlen libidójú asszonyról vagy az extrém és bizarr szex kedvelőiről.

Kelly, Budapest, 2008
256 oldal · ISBN: 9789639667488 · Fordította: Draskovics Mariann

Nikolett0907 P>!

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

„Egyszer valamikor valaki rájött, hogy a szájat szexuális izgatásra is lehet használni – legalább olyan horderejű találmány, mint a villanykörte, vagy a penicillin.”

Nem volt rossz, de plusz információt nem nyújtott számomra.
Bizonyos részeken sajnos nem tudtam nem kacagni, nagyon nem állja meg a helyét, de értem miért ebben a formában került a kötetben.
Nem bánom, hogy olvastam, de biztos, hogy még egyszer nem veszem kézbe.

Kelly, Budapest, 2008
256 oldal · ISBN: 9789639667488 · Fordította: Draskovics Mariann
ancsee P>!

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

Jól szórakoztam rajta (nem az információtartalma miatt, hanem inkább viccnek fogtam fel), de a fülszöveg után mégis kicsit mást vártam. :) A vége már nem lett számomra túl acélos, ezért a levonás.

labe>!

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

háááát… ennél az IM-ban is majdnem több 'igazi' és érdekes olvasói levél volt :D

mcborzaska>!

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

Hmm…. Nekem semmi újat nem mondott a könyv, jól összefoglalta egyben, amiket már tudtam.
Lenne egy-két pasi ismerősöm, akivel elolvastatnám a könyvet, tanulhatna belőle.

Aki a hálószobában önző, az élet minden területén az, és felesleges foglalkoznod vele.

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

Az embert a partnere teszi jó szeretővé.

pjudi>!

A legtöbb nő a tartós szerelemre, legtöbb fiatalember azonban a szexre voksol.

pjudi>!

Ne aggódj olyan dolgok miatt, amik még nem történtek meg.

pjudi>!

Az emberek hajlamosak azt hinni, hogy míg másoktól elvárható bizonyos viselkedés, nekik nem kell ehhez tartaniuk magukat.

pjudi>!

Miért játszanál olyan tombolán, ahol tudod, hogy a te számodat sose húzzák ki?

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

Ismeritek a mondást? „Akinek nincs ideje mozogni, annak a betegségre kell majd időt szakítania." Ha nincs időtök az intimitásra, akkor hamarosan a stresszre, frusztrációra, csalódásra és magányra kell időt szakítanotok, különösen, ha a partneretek máshol keres vigaszt.

pjudi>!

A bizalom hiánya egy kapcsolatban a vég kezdete.

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

Nem lehet valakiből kikényszeríteni a tiszteletet, de azt nem kell eltűrnöd, ha valaki tiszteletlenül viselkedik veled.

Zane: Kedves G-pont Vágjunk a közepébe

A férfiak kettős mérce szerint ítélkeznek, és azt hiszik, nekik alanyi jogon jár a számtalan numera, a nők viszont állapodjanak meg egyetlen pasi mellett.