Megjelenésének várható időpontja: 2017. április 30.
!

NW 0 csillagozás

Zadie Smith: NW
Régikönyvek.hu · 4.700 Ft –10% 4.230 Ft
Könyvtár

Zadie ​Smith briliáns regénye négy fiatal napjait követi higanyszerű rezdülésekkel, olykor megfoghatatlanul, olykor az érzékszervi elviselhetőség határán.
Leah, Natalie, Felix és Nathan egy helyen és egy időben nőtt fel egy koszlott, külvárosi háztömbben, London északnyugati zónájában – saját életükről, kapcsolataikról és találkozásaikról alkotott benyomásaik egyszerre pusztítóak és felemelőek, gyönyörűek és brutálisak, mint az óriási város, amely körbefogja őket.
Ismerik minden szomszédjukat, és csak ehhez a pár utcányi szeglethez kötődnek, mégsem tudhatják soha, hogy a következő pillanatban mi vár rájuk: London rémisztően gazdag szövete bármikor zátonyra futtathat vagy zsákutcába terelhet.
Zadie Smith írásművészete korszerű, bátor és urbánus; helyenként maga a zene, a szenvedélyes lüktetés, másutt pedig letisztult kereszteződés, ahonnan minden életállapot elérhető.
Egyedülállóan maradandó könyv egy bonyolult helyről – sokáig nem megy ki az ember… (tovább)

Eredeti mű: Zadie Smith: NW (angol)

Európa, Budapest, 2017
376 oldal · ISBN: 9789634056799 · Fordította: Pék Zoltán · Megjelenés időpontja: 2017. április 30.