Rick ​and Morty 1. (Rick and Morty 1.) 19 csillagozás

Zac Gorman: Rick and Morty 1.

A képernyőről megismert Rick és Morty kalandjai már képregényben is.

Eredeti mű: Zac Gorman: Rick and Morty 1. (angol)

Pesti Könyv, 2018

Szyszyyy
Zac Gorman: Rick and Morty 1.

Röviden és tömören csak annyit mondanék, hogy tetszett. :D
Hozta a sorozat színvonalát és néhány részén jót vidultam. :)

eSsZ P
Zac Gorman: Rick and Morty 1.

ugyan én nem olvastam,ezért nem is jelöltem.. viszont a gyerek olvasta és nagyon tetszett neki, másabb a története mint a sorozatnak, ez külön jó pont… és a Rick and Morty humort is hozta ☺

Virág_Balázs_Face I
Zac Gorman: Rick and Morty 1.

Nekem ez volt az első találkozásom velük. Jöhet a dorozat! :)

Mortii
Zac Gorman: Rick and Morty 1.

Elég érdekes volt ez a képregény. Azon hamar túl tettem magam, hogy a sorozat humorának a közelében sincs. De, hogy a fejezetek teljesen hányja-veti módon csatlakoznak, aztán váratlanul befejezés nélkül véget ér a „sztori” és jön 2 tök más történet, eléggé levitt.
Kényszerítem magam a következő kötetre, de már látom, hogy rossz befektetés volt.

Kiss_Balázs_ I
Zac Gorman: Rick and Morty 1.

Ugyanolyan szórakoztató és beteg, mint a rajzfilm, de azért abban nagy plusz Rick és Morty hangja is.

Lanti18
Zac Gorman: Rick and Morty 1.

A kötet nagyon jól illeszkedik a sorozat világába, szórakoztató, humoros, letehetetlen. Mikor először kézbe vettem, kicsit megijedtem, hogy talán ár-érték arányban nem éri meg beszerezni, vékony és puha táblás. Szerencsére a belbecs ezt feledteti, így rajongóknak mindenképpen kötelező.

Nikii_Kiss

Klasszik Rick és Morty. Ennél többet nem is tudnék hozzáfűzni. spoiler

Zac Gorman: Rick and Morty 1.

Nem szeretem a rajzfilmeket. A felnőtteknek szóló rajzfilmeket sem. Túlságosan gyors a formátum, túl sokat, túl gyorsan beszélnek, mintha állandóan rohangálnának – mire leesik egy poén, már egy másik topikkal (Rick és Morty esetében egy másik univerzummal) odébb járnak. Úgy érzem, túl sok információt próbálnak túlságosan rövid idő előtt lenyomni a torkomon. Ha felirattal nézem még a szemem is belefájdul.

Pont a fentiek miatt vártam nagyon ezt a képregényt, hiszen ez az a nyugis formátum, ahol van idő élvezni a poénokat, a saját tempómban, kényelmesen tudok alámerülni Rick és Morty agyalágyult világában.

A végeredménnyel maximálisan elégedett vagyok, pontosan ezt a színvonalat vártam. A sztorik a stílusparódia és az elmebetegség határán egyensúlyoznak, a képi világ pedig az egyszerűsége ellenére is stílusos és jól visszaadja a karaktereket. Jöhet a folytatás!

cyrussmith

– Kicsit erőltetettnek tűnik amikor, amikor azt mondod, hogy „nincs para, tesó”. Mintha csak azért mondanád, mert azt hiszed, hogy ettől menőnek tűnsz. Nem is tudom, csak felejtsük el, Rick.
– Nem, nem fogom csak „úgy” elfelejteni. Ezt a szart már nem tudod visszahúzni magadba.

cyrussmith

Figyelj, minden fiú életében eljön az az idő, amikor meg kell kérdőjeleznie az apja dominanciáját. Tudod, mire gondolok, haver. Muszáj elővennetek és kiraknotok az asztalra, Morty! Muszáj összemérnetek, Morty!

Rick and Morty sorozat · Összehasonlítás