Assassination ​Classroom 2. (Assassination Classroom 2.) 7 csillagozás

Yusei Matsui: Assassination Classroom 2.

A sexy new teacher comes to Class 3-E to do the students’ job for them. When the 3-E students begin exhibiting signs of self-esteem, Principal Asano demands that Koro Sensei crush their spirits so they continue to set a bad example for the rest of the school to rise above. Then a class field trip goes terribly wrong when two 3-E girls are abducted. Who will come to their rescue…?

VIZ Media, San Francisco, 2015
200 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421576084 · Fordította: Tetsuichiro Miyaki · Illusztrálta: Yusei Matsui
VIZ Media, San Fransisco, 2015
204 oldal · ISBN: 9781421582252 · Illusztrálta: Yusei Matsui

szcsigusz P>!
Yusei Matsui: Assassination Classroom 2.

Ugyanolyan jó mint az első rész, csak a humor egy kicsit kevesebb benne. Először is egy újabb tanárral gazdagodik a csapat, ámbár furcsa körülmények között. Bitch-sensei sokszor az agyamra megy, mégsem tudom utálni, sőt el kell ismernem, valahogyan beleillik a csapatba. spoiler
A kötet többi részénél a bicska nyílt a zsebemben. Ugyanis nagyon ki lett hangsúlyozva, hogy a 3-E osztályt tartják az iskola söpredékének, ők az elrettentő példa és az ösztönzés egyben. Mindegy miért, aki átkerül ebbe az osztályba, az iskola többi tanulója szemében megszűnik létezni jobb esetben. Az igazgató jár ebben az élen, direkt nehezítve az osztály dolgát. Nem csoda, hisz ő találta ki ezt az undorító rendszert. Szerencsére itt van Koro-sensei, aki rengeteget segít a gyerekeknek.
Karma-kunt még mindig imádom, akármit is csinál.
Az extra fejezetben pedig Koro-sensei és Saiki Kusuo találkozása nagyon tetszett. off
Megyek, rávetem magam a kövi részre…

victoria_m997>!
Yusei Matsui: Assassination Classroom 2.

Talán kicsit kevésbé vicces, mint az első, de még így is eszméletlenül jó rész volt. spoiler

Tori0925 P>!
Yusei Matsui: Assassination Classroom 2.

Nem hiszem el, hogy kihagyták a Bitch-sensei viccet. Vitch?! Ne már!
A suli elitista felfogását utálom, de részben gondolom ez a lényeg.
Az első nagy csata is elérkezett: vizsgaidőszak van. És persze az osztálykirándulás.

Tori0925 P>!

Go into that exam with confidence. Give it your best and raise your head high with a smile on your face.

Assassination Classroom sorozat · Összehasonlítás