Natsume's ​Book of Friends 3. (Natsume's Book of Friends 3.) 11 csillagozás

Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 3.

Takashi is busy returning the names his grandmother trapped in her book and helping the local yokai with their problems. But he has to put his good deeds on hold when a black Nyanko Sensei look-alike snatches the Book of Friends! Takashi and the real Nyanko trail the bad cat to a secret yokai meeting. Will they be in time to stop the impostor's wicked plans?!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2016
200 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421532455 · Fordította: Lillian Olsen · Illusztrálta: Yuki Midorikawa
VIZ Media, San Francisco, 2010
200 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421532455 · Fordította: Lillian Olsen

schesztiஐ P>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 3.

Egyre jobban szeretem ezt a sorozatot!!! :)
Most 2 olyan kis történet is volt benne, ami nagyon-nagyon tetszett; a szentjánosbogaras gyönyörű és megható, és megint eszembe juttatta, miért kezdtem el Yuki könyvei után érdeklődni. :)

NagyEdina96 >!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 3.

Most is aranyos történeteket kapunk a mangától. Sőt a rajzolása és ábrázolás is sokat fejlődött az első kötethez képest. Szebb, letisztultabb lett.
A szereplőket még mindig bírom, bár a Matobe család kezd kicsit ellenszenves lenni.
Kíváncsi vagyok, mit tudnak még kihozni ebből a mangából.

Disha>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 3.

Azt hiszem, kezdek ráhangolódni a sorozatra. Ezek a történetek és a hangulatuk sokkal jobban tetszettek. Szépek voltak, de keserédesek.

Ayamenohana>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 3.

Újabb aranyos történetek, és mintha a rajz is már egy leheletnyit letisztultabb lenne (ezt leginkább Madara ábrázolásán veszem észre). A történetek közül a szentjánosbogaras és a sárkánymadaras volt a legaranyosabb. A Matobe család pedig elég veszélyesnek tűnik; anno már az anime nézése közben sem igazán szimpatizáltam velük. Natori vándorló gyík tetoválást viszont továbbra is bírom.

Natsume's Book of Friends sorozat · Összehasonlítás