Natsume's ​Book of Friends 2. (Natsume's Book of Friends 2.) 14 csillagozás

Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 2.

Much to his surprise, Takashi is settling into his new home. He's even making friends at school. So when some of the other kids invite him to a test of courage at the old abandoned high school, he joins in despite his reservations. But the rumors about the old school being haunted are absolutely true, and the spirit that lives there has a special hatred for humans!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2020
VIZ Media, San Francisco, 2015
208 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421532448 · Fordította: Lillian Olsen · Illusztrálta: Yuki Midorikawa
VIZ Media, San Francisco, 2010
208 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421532448 · Fordította: Lillian Olsen

schesztiஐ>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 2.

Még mindig imádom Yuki rajzait és kis kommentárjait, külön örültem az utolsó pár oldalnak, ahol külön-külön is ír pár sort minden fejezethez.
És persze imádom Nyanko sensei-t! :)

Olyan rossz volt látni, hogy amikor Natsume végre találkozik valaki hozzá hasonlóval, akkor az ennyire máshogy gondolkodik. :(

Izgalmas lehetőségek vannak ebben a sorozatban, szeretném folytatni majd mindenképp! :)

Boglinc P>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 2.

Nem veszített a lendületéből a második kötetre sem. Ugyanannyira kedveltem és szerettem, mint az előző részt.
Egy kicsit azt hittem, hogy Natsume végre nem lesz olyan magányos, de mint oly sok más esetben, attól, hogy egy dologban hasonlítasz másra, még nem gondolkodtok ugyanúgy.
Ha alkalmam adódik, biztosan folytatom, és szerintem az animébe is belenézek, pedig ez utóbbi nem a szívem csücske.

VIZ Media, San Francisco, 2015
Ayamenohana>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 2.

Úgy tűnik, hogy – mint ahogy az lenni szokott – a rajz kezd szép lassan letisztulni itt is; a történetek pedig továbbra is aranyosak. Végre felbukkant Natori-san és Tanuma is, mindketten kedvelhető szereplők, bár Natori-san azért sunyi egy alak. Viszont itt volt a történet Hiiragiról, akivel majd még a továbbiakban is találkozhatunk; és Asagi története, ami ebben a kötetben talán a legszebb volt. Nyanko-sensei meg hozza a formáját. Azt azért leszögezem (bár valószínűleg a tisztuló rajzokkal együtt majd ez is halványodik), hogy Madara valódi alakja sokkal bejövőbb az animében, ott valahogy olyan szebb és méltóságteljesebb a megjelenése; viszont maneki-nekoként így is arat.

NagyEdina96>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 2.

Újabb karakterek bukkannak fel, bár szegény főszereplőnk még így is elég magányos.
Megjelenik egy hasonló gondolkodású karakter is spoiler, majd a kötet végére kiderül spoiler Igaz hasonlók, de a spoiler.
Biztos folytatni fogom, sok lehetőség van ebben a mangában.

Amsellied>!
Yuki Midorikawa: Natsume's Book of Friends 2.

A rajzolás kezd letisztulni – ez az egyik dolog, amiért szeretek mangát olvasni: látni, ahogy a mangaka egyre jobban belejön, egyre ügyesebb lesz. Az új szereplők felbukkanása érdekesebbé tették, de még mindig nem vagyok benne biztos, hogy ez az én történetem.

Natsume's Book of Friends sorozat · Összehasonlítás