Skip ​Beat! 6. (Skip Beat! 6.) 24 csillagozás

Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 6.

Superstar Ren's manager Yashiro comes down with a nasty cold, but Ren is in the middle of an important shoot and needs someone to look after him. In a feverish fit, Yashiro dares Kyoko to take over his job! Of course Kyoko accepts, but she's in way over her head with a pack of new responsibilities and the scorn of everyone who thinks she's doing a bad job. But the more time Ren spends with Kyoko the more he sees of her kind and gentle side. Will all her hassles be worth his change of heart?

Eredeti megjelenés éve: 2004

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2007
208 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421510231 · ASIN: 1421510235 · Illusztrálta: Yoshiki Nakamura

diamondfox>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 6.

Meg volt a shoujo mangák kötelező megfázásos-ápolós jelenete, de ez annyira cuki volt, hogy jár érte a teljes pontszám. Szeretem, hogy Kyoko egyszerre egy tinédzser és egy elszánt felnőtt keveréke. Azt pedig pláne, hogy chibiként dühöng :DD
spoiler
Ren = tipikus férfi, ha betegségről van szó. Az elején, semmi baj, jól van, stb., aztán hirtelen már haldoklik. Remek-remek :)

DeathQueen>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 6.

Ebben a részben a rendező egy kicsit ijesztő az elején. Erika talpnyalóinak kísérlete egész vicces volt. Ren menedzsere is lebetegszik ebben a kötetben. Kyoko és Ren kapcsolata is mélyült egy icipicit. Kyoko lesz Ren menedzsere egy ideig. Ren is megbetegszik a kötetben és Kyoko ápolja. Annyira édesek együtt, hogy az leírhatatlan^^

Lunèa_Charlotté>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 6.

Most minden egyes részhez ugyan azt az értékelést írom, valahogy ahogy olvastam picit nagyon összefolyt, sokszor észre se vettem, hogy hipp hopp 3 képregényt ismét kivégeztem… mert ebből soha sem lehet elég!
Kezdeném először azzal, hogy igazából csak egy naaagy véletlen által került a kezeim közé. Először is még régen ott lebegett az emlékeim között egy manga borító amin egy csak láncon tart egy srácot, De a címből valami Beast , Beat maradt meg, így megnéztem a Skip Beat! animet, és csak nagy sokára amikor már a mangát olvasom esik le, hogy a borítóval valami nem stimmel, meg hol a lánc?? Persze utánakutatva az a bizonyos manga Beast Master volt… Nem baj, vagy talán igen?? Mert ez eszeveszettül függővé tett, sőt még a filmes változatot is megnéztem.
Maga a szereplők, bámulatosak és Ren! Juj, az elején nem volt szimpi, de utána egyre jobban megkedveltem. Kyoko akarata lenyűgözött. És az egész történet valami eszméletlen volt, poénos, drámás, komoly, lezser. Minden ami kell! :D
Határozottan nagyon meggondoltam amikor a kedvenceim listáján a 3. helyet kapta. :) Inu x Boku-t senki sem győzheti le! *-* De Tokyo Ghoul-t se! :)))

Melani>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 6.

Ideiglenesen Kyoko veszi át Ren menedzserének helyét, és a kezdeti ballépések után sikerül helytállnia.. mint ápolónő. Ren megfázását kell kezelnie, és rájön, hogy nem is utálja a fiút. Kicsit olyan se veled se nélküled szál kezd kialakulni köztük.

Nevotil>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 6.

Moko-san is de jó volt a meghallgatás után :)
Kyoko a manager :D
Szeretem Ren és Kyoko közös jeleneteit :)

Skip Beat! sorozat · Összehasonlítás