Skip ​Beat! 34. (Skip Beat! 34.) 9 csillagozás

Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 34.

The President of LME has called Kyoko in for a special meeting, and she is all set for Judgment Day. Especially when Ren shows up too! But to her complete shock, Lory doesn’t reveal that she has feelings for Ren. In fact, he’s giving “Setsuka” some time off so Kyoko can study for finals. It seems like her secret is safe from Ren, but there’s no hiding from her own feelings. How will she cope with a heart that’s slipped its bonds?!

Eredeti megjelenés éve: 2014

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2015
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421577432 · Illusztrálta: Yoshiki Nakamura

diamondfox>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 34.

A főnök egyszerűen túl sokat rizsázott ebben a kötetben, ellenben Kyoko megélt két fontos érzelmet: a szerelmi fájdalmat és a hatalmas meglepetést, miszerint spoiler
Szinte látom lelki szemeim előtt, hogy nagyon vicces kimenetele lesz a dolognak – a magyarázatra nagyon kíváncsi vagyok.

Lunèa_Charlotté>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 34.

Most minden egyes részhez ugyan azt az értékelést írom, valahogy ahogy olvastam picit nagyon összefolyt, sokszor észre se vettem, hogy hipp hopp 3 képregényt ismét kivégeztem… mert ebből soha sem lehet elég!
Kezdeném először azzal, hogy igazából csak egy naaagy véletlen által került a kezeim közé. Először is még régen ott lebegett az emlékeim között egy manga borító amin egy csak láncon tart egy srácot, De a címből valami Beast , Beat maradt meg, így megnéztem a Skip Beat! animet, és csak nagy sokára amikor már a mangát olvasom esik le, hogy a borítóval valami nem stimmel, meg hol a lánc?? Persze utánakutatva az a bizonyos manga Beast Master volt… Nem baj, vagy talán igen?? Mert ez eszeveszettül függővé tett, sőt még a filmes változatot is megnéztem.
Maga a szereplők, bámulatosak és Ren! Juj, az elején nem volt szimpi, de utána egyre jobban megkedveltem. Kyoko akarata lenyűgözött. És az egész történet valami eszméletlen volt, poénos, drámás, komoly, lezser. Minden ami kell! :D
Határozottan nagyon meggondoltam amikor a kedvenceim listáján a 3. helyet kapta. :) Inu x Boku-t senki sem győzheti le! *-* De Tokyo Ghoul-t se! :)))

Nevotil>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 34.

Volt itt mindenfajta arckifejezés. Kyoko, wow.
Azért nagyon aranyos, hogy Kyoko még mindig hisz a tündérekben.
Őszinte mosoly Rentől és Kyokotól is. Jó kis kötet ez.

Skip Beat! sorozat · Összehasonlítás