Skip ​Beat! 2. (Skip Beat! 2.) 25 csillagozás

Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 2.

After failing her audition, Kyoko has just about given up on her revenge--until Sho shows up at the gas station where she works and doesn't even recognize her! With her desire for vengeance rekindled, Kyoko goes back to the talent agency and gets assigned to the new „Love Me Section.” There, she can earn points for good behavior, and if she earns enough, the agency will back her debut! The only problem is that she has to do whatever they tell her to! Will her first assignment be her last?

Eredeti megjelenés éve: 2002

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2006
208 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421505862 · Illusztrálta: Yoshiki Nakamura

diamondfox>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 2.

A kedvenc részem ebben a kötetben található: amikor Kyoko sérült lábbal tolja le a jelenetet. Zseniális, egyszerűen zseniális! Ren egy kis köcsög egyébként, de bírom ezt a csipkelődést.
Tetszik, hogy megjeleníti azt a sok hisztis embert is a mangaka, aki ebben a szakmában sajnos elkerülhetetlen, de ez a Love Me részleg picit elveszi az élét az egésznek, jó értelemben. Tetszett, spoiler

AliceL>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 2.

Nagyon tetszik a forgatásos rész, bár Rurikot néha megcsaptam volna :D Kyoko még mindig kedvenc, és végre Ren is többet szerepelt. A kötet humora pedig mindent visz.

Lunèa_Charlotté>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 2.

Most minden egyes részhez ugyan azt az értékelést írom, valahogy ahogy olvastam picit nagyon összefolyt, sokszor észre se vettem, hogy hipp hopp 3 képregényt ismét kivégeztem… mert ebből soha sem lehet elég!
Kezdeném először azzal, hogy igazából csak egy naaagy véletlen által került a kezeim közé. Először is még régen ott lebegett az emlékeim között egy manga borító amin egy csak láncon tart egy srácot, De a címből valami Beast , Beat maradt meg, így megnéztem a Skip Beat! animet, és csak nagy sokára amikor már a mangát olvasom esik le, hogy a borítóval valami nem stimmel, meg hol a lánc?? Persze utánakutatva az a bizonyos manga Beast Master volt… Nem baj, vagy talán igen?? Mert ez eszeveszettül függővé tett, sőt még a filmes változatot is megnéztem.
Maga a szereplők, bámulatosak és Ren! Juj, az elején nem volt szimpi, de utána egyre jobban megkedveltem. Kyoko akarata lenyűgözött. És az egész történet valami eszméletlen volt, poénos, drámás, komoly, lezser. Minden ami kell! :D
Határozottan nagyon meggondoltam amikor a kedvenceim listáján a 3. helyet kapta. :) Inu x Boku-t senki sem győzheti le! *-* De Tokyo Ghoul-t se! :)))

DeathQueen>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 2.

Szinte hamar végeztem ezzel a kötettel. Kyoko végre bekerült egy ügynökséghez. Ezután a főnök megmondja neki, hogy csatlakoznia kell egy külön „csoporthoz” és meg kell tanulnia valamit. Véleményem szerint nem kicsit fura fazon az ügynökség vezetője. Kyoko végre hasznát veszi annak a tudásnak, amit a fogadóban szerzett. Közben meg megtanít egy színésznőt az alázatra.

Nevotil>!

Kyoko démonjai királyok :D
Ren „nagy” segítsége kimerül abban, hogy átveszi az egyetlen csomagot, amit csak húzni kell (gurulós bőrönd), így könnyű…
A magyar vívóbajnok meg jópofa XD
Jó belépő volt, Kyokonak Choko :)

Melani>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 2.

Végül sikerül bekerülni az ügynökséghez, viszont egy külön részleghez kell csatlakoznia, ahol meg kell tanulnia valamilyen szeretetes dolgot… A cég feje egy elég elborult fazon… Gyakorlatilag küldetéseket kell teljesíteni, a legújabb megbízásnál versenyeznie kell egy színésznővel a szerepért, hogy egy kis alázatra taníthassák a beképzelt fruskát. Amit Kyoko megtanult a fogadóban, most jó hasznát veszi, és úgy tűnik van tehetsége a színészethez. Ez a történetszál csak a kövi kötetben fejeződik be.

Skip Beat! sorozat · Összehasonlítás