Skip ​Beat! 16. (Skip Beat! 16.) 19 csillagozás

Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 16.

Saving Kyoko from Reino's attack has finally knocked some sense into Sho's head, and he realizes how much he cares for her. But before he can declare his devotion, Ren shows up to ruin the moment. Both men realize that Kyoko has no idea of their true feelings for her and begin a secret battle for her affections!

Eredeti megjelenés éve: 2007

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2009
210 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421520407 · ASIN: 1421520400 · Illusztrálta: Yoshiki Nakamura

diamondfox>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 16.

Na, végre, ismét cukik vagyunk és megdobbanhatott a pici shoujo-szívem az ölbenfekvős jelenet után <3 Egyre jobban idegesít Shou, egyszerűen nem bírom azt a nagyképű fejét :@
Érdekes, hogy kb. azonnal rájött, hogy Ren mit érez Kyoko iránt, amikor ezek ketten semmit sem látnak :DD

Lunèa_Charlotté>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 16.

Most minden egyes részhez ugyan azt az értékelést írom, valahogy ahogy olvastam picit nagyon összefolyt, sokszor észre se vettem, hogy hipp hopp 3 képregényt ismét kivégeztem… mert ebből soha sem lehet elég!
Kezdeném először azzal, hogy igazából csak egy naaagy véletlen által került a kezeim közé. Először is még régen ott lebegett az emlékeim között egy manga borító amin egy csak láncon tart egy srácot, De a címből valami Beast , Beat maradt meg, így megnéztem a Skip Beat! animet, és csak nagy sokára amikor már a mangát olvasom esik le, hogy a borítóval valami nem stimmel, meg hol a lánc?? Persze utánakutatva az a bizonyos manga Beast Master volt… Nem baj, vagy talán igen?? Mert ez eszeveszettül függővé tett, sőt még a filmes változatot is megnéztem.
Maga a szereplők, bámulatosak és Ren! Juj, az elején nem volt szimpi, de utána egyre jobban megkedveltem. Kyoko akarata lenyűgözött. És az egész történet valami eszméletlen volt, poénos, drámás, komoly, lezser. Minden ami kell! :D
Határozottan nagyon meggondoltam amikor a kedvenceim listáján a 3. helyet kapta. :) Inu x Boku-t senki sem győzheti le! *-* De Tokyo Ghoul-t se! :)))

Nevotil>!
Yoshiki Nakamura: Skip Beat! 16.

Egyre érdekesebb a kapcsolat a hármas között. Az utolsó zárókép igen jó volt :)

Skip Beat! sorozat · Összehasonlítás