Nana ​7. (Nana 7.) 83 csillagozás

Yazawa Ai: Nana 7.

Yazawa Ai (Paradise Kiss) sorozata a legnépszerűbb lánymanga Japánban – és most végre magyarul is olvasható!

Miközben a Blast éppen egy nagy kiadóval készül szerződni, és O. Nana folyamatosan elfoglalt, K. Nana mellőzve érzi magát. Ráadásul Nobu vallomása miatt teljesen maga alatt van, Takumit pedig csak a szex érdekli. Képes lesz-e felnőni, és szakítani vele, vagy továbbra is elvakítja a csillogás és a sztárélet ígérete?

Eredeti megjelenés éve: 2002

Mangafan, Budapest, 2010
200 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639794610 · Fordította: Basa Zsófia · Illusztrálta: Yazawa Ai

Oosaki Nana · Honjou Ren · Komatsu Nana (Hachi) · Terashima Nobu · Takagi Yasushi (Yasu) · Ichinose Takumi · Serizawa Reira · Takakura Kyousuke

Nikolett0907 P>!
Yazawa Ai: Nana 7.

„Lehet, hogy az idő begyógyítja a sebeket, de a hegek ott maradnak, és örökre emlékeztetnek a hibáidra. Ezért szólongatlak még mindig, újra és újra… Bármennyire is fáj. Addig, míg végül válaszolsz.”

Mit ne mondjak, az eddig olvasott részek közül ez tetszik a legjobban, Igen tudom, hogy lassan minden résznél eljátszom ezt, de fejlődőképes vagyok….vagy nem…

Ez a rész megdobogtatta a kicsi szívem, bár hozzá kell tennem, hogy Hachi végtelen naivsága vagy a szakítás, egyszerűen bármelyiket emelem is ki tépem a hajam….
Ettől függetlenül a gondok előreláthatóak….és persze megint idegesít, hogy olvasnom kell tovább, de kevés az időm…és ezek a rajzok *.*

Kitti_Kinczer>!
Yazawa Ai: Nana 7.

„Tudod Nana, lehet, hogy az idő begyógyítja a sebeket, de a hegek ott maradnak, és örökre emlékeztetnek a hibáidra. Ezért szólongatlak még mindig, újra és újra…bármennyire is fáj. Addig míg végül válaszolsz. ”

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Yasu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Na meg ❤Shin❤ és Nobu!(❤) Na Most, hogy túl vagyok az ömlengésen, ez a rész lett a kedvencem! Komolyan a Blast összes tagjába beleszerettem.
Egy egészen rövid pillanatig azt hittem jó lesz K.Nana és Takumi párosa jó vágányra térhet, de aztán Takumi énje előjött és továbbra sem kedvelem egy aprócskát sem.
Megelégedtem volna, ha a 7. részig tart a dolog, de csak azért, mert szerettem a történet menetét, mert a folytatás nem hiszem, hogy ennyire jó lesz, mert van egy komoly felhangja az egésznek, ami érezteti, hogy nem a Happy End felé tartunk.

Ancsúr>!
Yazawa Ai: Nana 7.

Tényleg sikítani van kedvem. Nem is tudom, hogy azért, ami történt a könyvben, vagy azért mert egy újabb részt végeztem ki alig pár óra alatt, és nincs a kezem ügyében a folytatás. Nincs annyi szívecske, ami kifejezné, hogy mi a véleményem a könyvről.
Ez a rész most egy kicsit depisre sikeredett, de ez sem rontotta el a történet hangulatát. Sőt! Néha egy ilyen rész is kell minden sorozatba. Vigyázz… kész… 8. rész jövök!

chibizso>!
Yazawa Ai: Nana 7.

Egyre fájdalmasabb ez a történet, de közben jó látni, hogy miként lesznek egyre nagyobbak a gyermeteg szereplőink. Mást hirtelen nem tudok mondani. A szívemet facsarta kicsit.

bbabri>!
Yazawa Ai: Nana 7.

Örülök Hachinak és Nobunak, de tudom mi lesz ezek után…
Szeretem ezt a sorozatot, mert humoros, emberi és az egészet átlengi egyfajta szomorúság. Számomra ez az egyik legnagyobb húzóerő.

silentscream>!
Yazawa Ai: Nana 7.

Hachi még mindig feleslegesen sokat sajnáltatja magát, habár valójában egyszerűen csak magányos. Nana stílusát még mindig imádom. <3 Nobut pedig nem lehet nem szeretni. :)

yumechan>!
Yazawa Ai: Nana 7.

Ai Yazawa stílusát nagyon imádom. A Nana minden formátumban kedvencem, és nagyon remélem, hogy az igazi befejezést is láthatom, és olvashatom is majd. A rajzolás, a történet, a karakterek… ♥
Nobu-t imádom. Annyira édes egy srác ^.^
A legjobb, hogy mindegy, hányszor nézem, vagy olvasom, a Nana sosem unalmas számomra.

MewIchigo_Fan_Daniel P>!
Yazawa Ai: Nana 7.

Szívfacsaró volt az egész kötet. :”)
Illetve szép volt, ahogy azt láthattuk, hogy sok karakter kezd felnőttesebb lenni. Kezd benőni a fejük lágya. Bölcsebben gondolkoznak, döntenek.

24. fejezet

Dávidmoly>!

Mondd, Nana…ha mi egy pár lettünk volna, elég lett volna egyetlen ölelés, hogy lebontsuk a falakat magunk között? Vagy a szíve mélyén valójában mindenki örökké magányos? Nem akartalak magamhoz láncolni…csak szerettem volna fontos lenni számodra.

Dávidmoly>!

Áh, az a vonat már rég elment… sőt, már a síneket is felszedték.

Kapcsolódó szócikkek: Takagi Yasushi (Yasu)
Róka P>!

…látnád gitárral a színpadon, úgy zúz a csávó, mint egy isten. Vagy egy dózer.

24. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Takakura Kyousuke · Terashima Nobu
Lolle>!

– Hachi az enyém, Nobu, és az én kertemben marad.

Kapcsolódó szócikkek: Oosaki Nana

Lolle>!

Mondd, Nana, a te füledbe miket suttogott Ren éjjelente? Bárcsak megkérdeztem volna akkor… abban a cicalábú kádban… ami már nincs itt többé.

Kapcsolódó szócikkek: Honjou Ren · Komatsu Nana (Hachi) · Oosaki Nana
Dávidmoly>!

Nana… az érzések, amik aznap kavarogtak bennem, máig ugyanolyan erősek. Te emlékszel még a közös álmainkra?

Dávidmoly>!

A pasikat nehéz kiszámítani, ha szerelmesek. Mondjuk a csajokat meg mindig nehéz kiszámítani, szóval…

Kapcsolódó szócikkek: Takagi Yasushi (Yasu)
Róka P>!

Imádok énekelni… Néha arra gondolok, milyen jó volna géppé változni… Egy fáradhatatlan, pontos, örökké éneklő géppé. Aminek nincsenek érzelmei, nem érez vágyat, félelmet, irigységet… Csak egy hibátlan, tiszta hang. De sajnos… Érzelmek nélkül nem lehetsz jó énekes.

22. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Serizawa Reira