Pica ​Pau barátai 2 csillagozás

20 színpompás amigurumi állatfigura
Yan Schenkel: Pica Pau barátai

Pica Pau és barátai üdvözölnek téged! Bájosak, vidámak, kedvesek, és ha egyszer belopják magukat a szívedbe, ott is maradnak örökre. Hektor, az udvarias orrszarvú, Murray, az energikus tengeri vidra, René, a mindig csacsogó kajmán, Ramón, az álmodozó szamár és még sokan mások: valamennyien Pica Pau vidám csapatának tagjai.
A könyv tartalmazza a horgolóöltések bemutatását, a mintaleírásokban megtalálod a szükséges instrukciókat, valamint jól követhető fázisfotók is segítik a munkát. Így mind a kezdő horgolók, mind pedig a gyakorlottabbak könnyedén megalkothatják saját amigurumi kompániájukat. Merülj el te is Pica Pau és barátai csodákkal teli világában!

Tölgyfa, 2020
160 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155636110 · Fordította: Mohácsi Anikó

LittleStar P>!

Yan Schenkel: Pica Pau barátai 20 színpompás amigurumi állatfigura

Nekem ez a horgolós könyv is tetszik. Bár a leírások számomra néha zavarosak (jacqard minta meg szőnyeg minta), de csinálom a magam feje után. Mivel nem vagyok már kezdő, így működőképes a dolog. Kérdés, hogy kezdőknek mennyire lehet ez problémás, mivel angol nyelvű mintákon nevelkedtem, így nekem a magyar egyébként is fejtörést okoz néha, de az elején korrektül benne van minden, szóval lehet simán működik a kezdőknél is.
A figurák ultra cukik, imádom őket, a tervem az összes elkészítése, egyelőre persze csak egy van kész; a béka. :D Idő van még rá, nem hajt a tatár, aztán majd szépen alakul a társaság. :)

levendulalány>!

Yan Schenkel: Pica Pau barátai 20 színpompás amigurumi állatfigura

Nem vagyok nagy profi horgolásban, de nagyon szeretem. Erre a könyvre már régóta fájt a fogam, és ajándékba kaptam meg. :)
A figurák iszonyú cukik, a kedvencemet már el is készítettem, a kisgatyás békát.
A leírások nagyon jól követhetők, a képek sokat segítenek, bár néhol pont nem azt mutatják, amit kellene, de azért így is meg lehet csinálni. Amúgy nagyon személyes hangvételű könyv, annak ellenére, hogy „szakkönyv”, barátságos, mint a kis állatkák.
Ha az összeset nem is, azért igyekszem minél többet elkészíteni, ha pedig a rövidítésekkel vagy horgolási módokkal gyűlik meg a bajom, akkor is fel tudom lapozni.