レベル別日本語多読ライブラリー ​(Level betsu nihongo tadoku library) 1 csillagozás

レベル 3, vol. 1
小泉八雲 (Koizumi Yakumo) – 宮沢賢治 (Miyazawa Kenji) – 高橋宗子(Takahashi Motoko) – 近藤倶子 (Kondo Tomoko) – 小田正子 (Oda Masako) – 芥川龍之: レベル別日本語多読ライブラリー (Level betsu nihongo tadoku library)

「何年も日本語を勉強しているのに、日本語の本を1冊も読んだことがない」そういう生徒の声に悩んでいたとき、この本に出会いました。学生にとって「わかる」ことがこんなにも楽しいとは!「多読」に笑い、涙し、夢中になっている多読ファンがスペインにもいます。
鈴木裕子 (マドリード・コンプルテンセ大学)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: レベル別日本語多読ライブラリー (Level betsu nihongo tadoku library) japán

アスク (Ask), Tokió, 2006
150 oldal · puhatáblás · ISBN: 9784872176261 · Illusztrálta: 白石豊, 尾関健治, 清水麻衣, 宇田川のり子, 鯰江光二

peters>!

Egy szomorú és két félelmetes mese, valamint egy kevésbé érdekes tanmese mennyekről stb. Az ismeretterjesztő ezúttal az 1000, 5000 és 10000 yenes bankjegyen található személyekről szól, ez végre érdekesre sikerült. A 3-as szinten ez a válogatás a legjobb szerintem.

アスク (Ask), Tokió, 2006