アオハライド ​(Ao Haru Ride) 9. (Ao Haru Ride 9.) 12 csillagozás

咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9. 咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9.

熱く青く一生懸命にぶつかりあう高校青春グラフィティ!!

洸をあきらめようとする双葉。冬馬は、揺れる双葉も受け入れるといい告白の返事を迫る。双葉の決断は──? 洸は双葉と冬馬の接近にあせるが唯と決着がつけれないままで…。

Eredeti megjelenés éve: 2014

集英社 (Shueisha), Tokió, 2014
180 oldal · ASIN: B00J3T497E · Illusztrálta: 咲坂伊緒
集英社 (Shueisha), Tokió, 2014
162 oldal · ISBN: 9784088451510 · Illusztrálta: 咲坂伊緒

exodi>!
咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9.

Te jó ég, kinyír engem ez a manga szegény Kou, nem is annyira szegény Kikuchi, na most mi lesz Futaba? De boldog vagyok, hogy ez már lezárt manga, és megtudhatom a végét.

BallaBella>!
咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9.

Hajajj, felpörögtek az események, kíváncsi vagyok Futaba végül kit fog választani, bár azért van egy sejtésem.

lAryal>!
咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9.

Lassan kiidegel az érzelmicsőd szereplők hada, de abbahagyni nem tudom, szóval most olyan mazochistának érzem magamat, amennyire lehet. :D

molly_>!
咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9.

Vááá, nagyon jó volt ez a kötet! ^^ Főleg az utolsó pár oldal, elég nagyot ütött. De azért nagyon sajnálom szegény Kou-t, bár sejtem, hogy a végén Futaba úgyis visszamegy hozzá. :)

vendy000>!
咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9.

Huh itt aztán most volt történés dögivel. Makitáéknak örülök, de az az elrohanás…miért kell mindenkinek bonyolítani a dolgokat? :D Jó volt látni, hogy Kou előrébb lépett, elvileg megszabadilt Narumitól (hála az égnek, mert már nem bírtam elviselni) és a testvérének is bevallotta az érzéseit, az nagyon meglepett. :) Touma olyan kis cuki, lehet, azért is annyira szimpi, mert néhány dologban hasonlít a páromra :) Szóval jaj nagy bajban vagyok, mert én tulajdonképpen mindkét srácnak drukkolok :D Nem nagyon fordult még velem elő, hogy nem tudok dönteni, szóval nem is csodálkozom, hogy Futaba se tud. :)

Kittyki>!
咲坂伊緒: アオハライド (Ao Haru Ride) 9.

Most a legaranyosabb a történet, nem akarom elolvasni a maradék kötetet, és szembesülni azzal, ahogy Touma szíve összetörik. Mert az fog következni, ugye? Nem akarom! Annyira abbahagynám most az olvasását!

Ao Haru Ride sorozat · Összehasonlítás