Rejtőzködő ​ellenség (Grieferek ligája 2.) (Egy nem hivatalos Minecraft-regény 8.) 6 csillagozás

Winter Morgan: Rejtőzködő ellenség

Noah és Violet a falujuk újjáépítésén munkálkodnak, ám egy nap zombik és egy Ender sárkánya támadja meg a települést. Az ördögi támadások kitervelésével Danielt, a grieferbanda vezérét gyanúsítják.
A két jó barát, számos pajtásukkal az oldalukon, útnak indul, hogy felkutassák Daniel rejtekhelyét. Ám a kis csapat kalandja egy különleges helyre vezet, ahol aztán szüksége lesz minden fortélyára és erejére.

Vajon a nyomára akadnak a szökött griefernek és túlélik a rájuk váró halálos veszélyeket?

DAS könyvek, 2016

Sylveris>!
Winter Morgan: Rejtőzködő ellenség

Kellemes kikapcsolódást nyújtott számomra eme 140 oldal. Nem tudok rosszat mondani róla, még úgysem, hogy nem nekem, nem az én korosztályomnak íródott. Aranyos kis „mese”, és nem hazudok magamnak azzal, hogyha azt mondom várom a folytatásokat :) Most kedvem lenne Minecraftozni :D

Cs_N_Kinga P>!
Winter Morgan: Rejtőzködő ellenség

Hát felnőttként nem nagyon tudom ezt élvezni. De el tudom képzelni a gyerekeknek miért tetszik. Eszköztár, meg újjáéledés. Végül is volt harc, zombi, jók és rosszak. Azon elmosolyodtam, hogy a hógolyó is egy fegyver :))). A gyógyító ital meg a tej :))). Egyszer ezt is el lehet olvasni. De nem lettem minecraft rajongó a könyv által sem. Gondolom inkább fordítva szokott lenni előbb a játék és úgy jobb lehet a könyv.

Grieferek ligája sorozat · Összehasonlítás
Egy nem hivatalos Minecraft-regény sorozat · Összehasonlítás