Hahó, ​Anyu, hahó, Apu! (Hahó 2.) 14 csillagozás

Willy Breinholst: Hahó, Anyu, hahó, Apu! Willy Breinholst: Hahó, Anyu, hahó, Apu!

Életem első izgalmas éve, tulajdon előadásomban.
A világom már több mint egymillió ember ismeri Willy Breinholst első könyvét, mely magyarul is megjelent, s a címe: Hahó, megérkeztem! A dán humorista legújabb munkájával is bebizonyítja, hogy Ádám és Éva óta a gyereknél nincs jobb ötlet a világon.
Berinholst úr egyébként a Guiness-könyvben jegyzett példányszámrekord alapján a humor világbajnoka.

Eredeti cím: Hallo Mama – Hallo Papa!

Eredeti megjelenés éve: 1983

Dunakönyv, Budapest, 1994
110 oldal · ISBN: 9637961550 · Fordította: Székely András
Officina Nova, Budapest, 1990
112 oldal · ISBN: 9637835628 · Fordította: Székely András · Illusztrálta: Mogens Remo
Officina, Budapest, 1989
110 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637835628 · Fordította: Székely András

Gólyanéni>!
Willy Breinholst: Hahó, Anyu, hahó, Apu!

Sokadszorra olvastam újra. Ugyan a legutóbbi olvasás óta közel húsz év eltelt, de számomra most is hozta a korábbi élményeket. Röpke történetei a való életből merítenek, de olyan görbetükrön keresztül, hogy képtelenség kuncogás, kacarászás, néha hangos hahotázás nélkül továbblapozni egy újabb „krónikához”.
Gyereknevelésbe fáradt, elcsigázott apukák,anyukák számára kifejezetten ajánlott.

Papírtigris >!
Willy Breinholst: Hahó, Anyu, hahó, Apu!

Kamaszként olvashattam először, most újraolvastam. Akkor viccesnek találtam, most már nem volt az annyira…Talán mert felnőttem, talán mert lett egy gyerekem nekem is, és ez már a sokadik gyerekes-naplós-vicces könyv – talán mert éppen 30 éve íródott…

Mária_Hans>!
Willy Breinholst: Hahó, Anyu, hahó, Apu!

Ez a könyv is, mint a Hahó megérkeztem!-ben a gyerek szemszögéből íródott. A baba első évét írja le. Humoros, rövid könyvecske. csupán 112 oldalas. Az én példányom 1994-es kiadású. Ez a sorozat humoros, kitalált történet, hogy agyerek hogy láthatja ebben az időszakban a körülötte élőket, eseményeket. Nekem mind a két könyv tetszett és mint a kettőt maximális csillagozással jutalmaztam.

Gólyanéni>!

Időnként a Nagypapánál és a Nagymamánál töltöm az éjszakát. És ha ilyenkor már a délutáni csendes pihenő alatt elhasználtam az egész alvókámat, nem tudok este aludni.

Hahó sorozat · Összehasonlítás