Miattad ​bízom (Julia & Mason 1.) 52 csillagozás

Willow Winters: Miattad bízom

Rég néztem rá úgy egy férfira, hogy többet akartam.
És még régebben nézett rám úgy egy férfi, hogy nem tudtam levenni róla a szemem. Senki sem tökéletes, de annak éreztem magam a karjaiban.
Már kezdtem azt hinni, hogy minden rendben lesz. Hogy az élet végre összeragasztotta megtört szívem darabkáit. Talán a sors hozott össze minket – ez a költői gondolat motoszkál a fejemben.
Viszont egyvalamiben egészen biztos vagyok: a múltbéli bűnei fognak elszakítani kettőnket.

Willow Winters, a USA Today és Wall Street Journal bestsellerszerzője egy lebilincselő romantikus sorozattal érkezik a magyar olvasókhoz. A könyvek két pár történetét mutatják be négy köteten keresztül. Az első duettben Julia és Mason kapcsolatát ismerjük meg. Kettejük vonzalma veszélyes. Vajon Julia meg tudja szelídíteni a javíthatatlan playboyt? Megbocsáthatóak a régi hibák? A szerelmük viharában ki marad sértetlen?

Eredeti megjelenés éve: 2020

Álomgyár, Budapest, 2021
256 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635701599 · Fordította: Hartinger Emese
Álomgyár, Budapest, 2021
248 oldal · ISBN: 9789635701605 · Fordította: Hartinger Emese

Willow Winters: Miattad bízom

Abban biztos vagyok ezt a könyvet nem jókor olvastam.
Ez az olvasási időmön is látszik,és még mindig válság van olvasás terén.
Ismeretlen írónő,gondoltam hátha…
Biztos újra fogom olvasni,hogy ha válság vége van akkor milyen élményt fog nyújtani…

Az első felével egész gyorsan haladtam,aztán félre tettem és nem is igazán érdekelt hogy mi fog történni.
A váltott szemszög pozitívum volt.
Általában akkor írok értékelést amikor friss az élmény,de itt ez most elmaradt és bevallom őszintén szinte nyomot sem hagyott bennem,kivéve a befejezés.
Dráma,titok,titok,dráma,dráma,hiszti,ezek közé beiktatva szex szex hátán,aztán megint dráma megint szex,megint hiszti…
Se füle,se farka sztori.
Imádom az alfahímeket de Mason jelleme nem igazán jött át nekem.
Juliat sem tudtam megkedvelni értem én hogy gyászol és megrekedt a múltban,de ez a ping pong meccs nem igazán tetszett.
Kellesz,nem kellesz,ohhhh menj a pics@ba,hagyj békén de úgy szeretlek,és megint csak leteperlek és az ágyba k@féllek……
A befejezés kíváncsivá tett,és csak ez miatt olvasom el a folytatást….valamikor…..

Aninaa P>!
Willow Winters: Miattad bízom

Tipikus példája a se füle, se farka történetnek. Ráadásul unalmas és lehangoló. Semmiféle pozitív érzelem nem jelenik meg benne. Végig könyörögtem, hogy történjen már valami, de nem történt. A főszereplők nem túl kidolgozottak, amennyit megismerhetünk belőlük, attól nem váltak szimpatikussá. Instant-szerelem a legrosszabb fajtából, mert semmilyen érzelmet nem lehet felfedezni Julia és Mason között. A vége valami nagyon durva függővégnek készült, de mivel nem tudott megvenni a sztori így nem valószínű, hogy el fogom olvasni a folytatást. Sajnálom, mert ebből valami jót is ki lehetett volna hozni, ha inkább a cselekményen lett volna a hangsúly, és nem a rengeteg tölteléken aminek nem volt jelentősége.

pinkprincessreads>!
Willow Winters: Miattad bízom

A titkok és a szenvedély tökéletes elegye.

Willow Winters regényei már számtalan alkalommal szembejöttek velem a bookstagramon és a molyon is. Mivel alapvetően is imádom azt a műfajt, amit képvisel, így régóta tervben volt, hogy elolvasok pár könyvet az írónőtől, viszont mindig csak halogattam ezt. Épp ezért köszönöm az Álomgyárnak, hogy elhozták nekünk az ő regényeit és én is megtapasztalhattam első kézből, hogy miért rajonganak annyian az írónőért.

Első körben megismerhetjük Juliat, aki sajnos egy nagyon nehéz, fájdalmas időszakon megy keresztül, amit őszintén még a legrosszabb ellenségednek sem kívánnál. Az ebből való kilábalás első próbálkozásaként egy este találkozik barátnőivel és egy lehengerlő pasival is, aki fenekestül felforgatja az életét.

Mason előéletéről sem szeretnék túl sok mindent megosztani veletek, viszont annyi legyen elég, hogy megannyi rejtély és fájdalmas titok övezi a mindennapjait, amik szépen lassan kezdik őt is maga alá temetni. Ha ez még nem lenne elég, az egyik estén találkozik Julessal, aki alapvetően idegen számára, mégis ezer szállal kötődik hozzá. Igaz, mindketten tudják, hogy a köztük lévő vonzalom veszélyes kettejükre, viszont képtelenek egymást elengedni. Vajon elég erős lesz kettejük köteléke, hogy kibírja a titkok által generált mérgező elegyet? Mit rejteget Mason oly annyira Julia elől? Ha egyszer napvilágot látnak az igazság morzsái, akkor az milyen hatással lesz kettejükre? Jules meg tud birkózni valaha a múlt fájdalmas árnyaival, főleg akkor, ha azok visszajárnak hozzá kísérteni is?

A Miattad bízom egy igen karizmatikus, szenvedélyes és nem utolsó sorban megannyi rejtéllyel megtűzdelt imádnivaló olvasmány, amit előszerettel ajánlok nektek, ha szeretitek például Meghan March, Kendall Ryan vagy éppen Laurelin Paige stílusát. Viszont ettől függetlenül csak 4 csillagot tudok ennek a könyvnek adni, mert számomra kicsit túl gyors volt a történet tempója, ezen kívül pedig a legizgalmasabb pillanatban lett vége az első résznek. Szóval ha felkeltettem ezzel a pici szösszenettel az érdeklődésedet, akkor azt tanácsolom neked, hogy csak akkor kezd el ezt a csoda történetet olvasni, ha már a folytatást is kezedbe tarthatod.

turanett P>!
Willow Winters: Miattad bízom

Nem lenne ez rossz, ha jobban ki lett volna dolgozva. A szereplőket alig, vagy nem is lehet megismerni. A kapcsolatukról is csak épp, hogy lehet valamit tudni. Illetve amivel a legnagyobb problémám volt, hogy csak felszínesen érintett mindent az írónő. Semmi mélysége nem volt a történetnek. Volt egy nagy titok, amit nem szabad nevén nevezni, bár sejteni lehet, hogy mihez van köze. A vége természetesen függővéges, kissé elcsépelt, de csak elolvasom.

Ani249>!
Willow Winters: Miattad bízom

Sokat nem adott ez a rész! Tele titokkal, homályos utalásokkal, de semmi konkrét.

BezTina>!
Willow Winters: Miattad bízom

Meglepett a történet alakulása. Szem felnyitó és ismét bizonyítja a látszat sokszor csal.

pufivipi>!
Willow Winters: Miattad bízom

Röviden jellemezhető a könyv, 250 oldal szex,2 oldal esemény. Mire épp izgalmassá válna vége szakad, szóval csak ezért folytatom. Kicsit untam az enyém vagy, de nem lehetünk együtt gondolatokat. Mason sokáig titokzatos, sőt alig tudunk róla valamit. Julia is irritált, kezdetben tökéletes Jace-e a végére nagyon beszennyeződik, lassan lekerül a lepel és előbújnak a sötét titkok. Nagyon gyengécskére sikerült, remélem erősödik a folytatásban…

Zsanett>!
Willow Winters: Miattad bízom

Ez a rész nem volt rossz, de annyira jó sem. Nem nagyon történik semmi sem, nagyon sajnálom, mert a történet elég jónak ígérkezett. Mason elég titokzatos, Jules meg elég naív szerintem.Egy picit zavart, hogy Jules annyit siránkozott. Mivel a végére kezdtek kiderülni a titkok és olyan mintha ott indulna valamilyen esemény így elolvasom a folytatást, hátha az már kicsit jobb lesz.

Bookaholic77 >!
Willow Winters: Miattad bízom

Nem olvastam még az Írónőtől off, és nekem egy picit szokatlan volt a stílusa. off A történet tetszett, folyamatosan fenntartotta az érdeklődésemet, vártam, hogy mi is derül ki Jules férjéről, Mason titkáról… A páros szenvedélyes és szerethető volt, és a találkozásuk megint megmutatta, hogy az élet a legnagyobb rendező és nekik találkozniuk kellett abban a bárban. Kíváncsi vagyok, Jules mit kezd a folytatásban a levélben leírtakkal….

Arina >!
Willow Winters: Miattad bízom

Most előszőr olvastam az írónőtől és tetszett a könyv .A szereplők érdekesek voltam a történet jó volt ès jól is volt kidolgozva.Jules-t kedveltem tetszett a karaktere és az ,ahogyan viselkedett sajnáltam őt nem volt egyszerű dolga.Mason-t is kedveltem egy izgalmas férfi aki tudja mit akar kicsit sajnàltam azt ,hogy nem sok minden derült ki róla.Több dolog számomra kérdőjel maradt a törtènetben .A végén az a lezàró rèsz èrdekessé tette a következő rèszt.

Unicooorn P>!

A hibák oda tartoznak, ahol elkövették – a múltba.

Unicooorn P>!

Nem kell tökéletesnek lenned, hogy tökéletes légy számomra…

Unicooorn P>!

A szem két dolgot soha nem rejthet el: a kort és az érzelmeket.

L_B_Mariann>!

– Szeret inni, mi is szeretünk inni, hát igyunk együtt!

L_B_Mariann>!

Felejteni akarok, és újra érezni akarom, hogy élek.

bemese05 P>!

– Nem kell tökéletesnek lenned, hogy tökéletes légy számomra, Jules. – Megpuszilom a fejét, és remélem, hogy megértette. – Ma olyannak akarlak, amilyen ma vagy, és holnap olyannak, amilyen holnap leszel.

Bookaholic77 >!

Mindenkinek megvan a maga keresztje, úgy tűnik, hogy az enyém a cabernet és Mason Thatcher.

Unicooorn P>!

Nem hagyom, hogy lássanak megtörni. Vannak, akik szeretnének.

Julia & Mason sorozat · Összehasonlítás