Ezüst ​égbolt 0 csillagozás

William Morgenthaler: Ezüst égbolt William Morgenthaler: Ezüst égbolt

Két konkurens cég egymás elleni harcát mutatja be a mű. Egyszerű, hétköznapi emberekkel, sorsokkal, cselekményekkel, viszont a gyilkosságok sem maradhatnak ki belőle. Ez fűszerezi meg a történetet.

A sok titok és rejtély a könyv végére mind-mind megoldódni látszik.

A könyv hősei sok viszontagságon mennek keresztül, de megéri küzdeni és harcolni a végső célért…

Minden olyan olvasni vágyónak ajánlom, aki kíváncsi a jövőbeli számítógépes világ modernizálásának alakulására. Milyen is lesz/lehetne a következő évtized, évszázad.

E-book Könyvház, Kaposvár, 2012
E-book Könyvház, Kaposvár, 2012

arnaldo>!

Egy bőrkanapén fekve tért magához. A barokk íróasztalon álló lámpa világította csak meg a szobát. Kint már besötétedett.
Hol vagyok? Hány óra van?
– Jó reggelt! Vagy mondhatnám inkább jó estét! – Csak most vette észre az asztalnál ülő hatvan év körüli férfit.
– Mr. Raith! – ismert rá a börtönigazgatóra. Hirtelen eszébe jutott minden. Felült a kanapén.
– Hol van az öcsém?
– Nyugalom! Azt is megtudja majd. Elöljáróban annyit, hogy egyelőre nincs baja, de sok múlik majd magán is. Úgy is mondhatnám, a sorsa az Ön kezében van. De én most itt csak kisegítő vagyok. – Felvette az asztali telefonját, és megnyomott rajta egy gombot. – Felébredt.