Jöjj, ​számoljuk meg a benned lévő csodákat 1 csillagozás

William L. Coleman: Jöjj, számoljuk meg a benned lévő csodákat

Figyeld meg egyszer önmagadat! Micsoda tested van?! Van benne egy 160 000 kilométer hosszú tömlőrendszer, amely a vért szállítja mindenfelé. Valahányszor elkapod a labdát, billiónyi sejt munkálkodik benned, és a másodperc töredéke alatt kétszáz izom mozdul meg. Rakétasebességgel száguldanak az üzenetek agyadba, másodpercenként több, mint százméteres sebességgel. Ugyanakkor a világtörténelem során nincs senki, aki olyan lett volna, mint te. Még a szaga is minden embernek más és más.
Rendkívüli módon gondoskodó Teremtőnk van. Ha önmagunkat megvizsgáljuk, egyre jobban megismerjük Őt.
Olvasd ezt a könyvet, és gondolkozz el azon, mi mindent tett már érted Isten!
Ő ugyanaz az Isten, aki Jézus Krisztust elküldte erre a világra.

Gyermek áhítatos könyv
52 különleges áhítat kisgyermekes családok számára

Primo, Budapest

MissWenut>!

A kutya pl. tud komolyan, bölcsen vagy vidáman nézni. A macska felhúzza ajkát, hogy moroghasson, amikor dühös. Ugyanakkor a majmok is el tudják változtatni az arcukat. Egyesek úgy vélik, hogy még a rovarok is ki tudják mutatni érzelmeiket az arcukon, csakhogy ezt senki nem láthatja.

23. oldal (Primo)

MissWenut>!

Minden arra mutat, hogy az embernek egyetlen oka van a nevetésre: nevetni akar. Nincs a világon olyan vicc, amely nevetésre tudna bárkit is kényszeríteni. Az ember maga dönti el, hogy valamit komikusnak lát-e vagy sem. Ami az egyiket megnevetteti, lehet, hogy a másikat megríkatja.

45. oldal (Primo)

Kapcsolódó szócikkek: nevetés
MissWenut>!

A férfinek átlagosan 30 000 szál szőr van az arcán, amely csak arra vár, hogy szakáll lehessen belőle. Egy év alatt 15 cm hosszúra nőhet a szakáll.

55. oldal (Primo)

Kapcsolódó szócikkek: szakáll · szőr
MissWenut>!

Régebben azért is féltek a szeplőktől, mert a lepra bizonyos vállfajai hasonló kis pontokat lépeznek a bőrön. Ezért a szeplős embereket gondosan megvizsgálták, hogy megállapítsák, nem leprásak-e.

75. oldal (Primo)

Kapcsolódó szócikkek: lepra · szeplő