Hogyan ​legyél TikTok-sztár 5 csillagozás

Will Eagle: Hogyan legyél TikTok-sztár

Elkezdtél posztolni a TikTokra, de a videóid nem kapnak annyi lájkot, mint vártad? Ez a zsebkönyv tele van olyanok tanácsaival, akiknek már sikerült milliós követőtábort építeni. Vágj bele te is!

TikTok-sztárok és a téma szakértői mondják el a tapasztalataikat: hogyan érj el több száz ezres vagy milliós megtekintést, hogyan tedd a videóidat könnyen fogyaszthatóvá, hogyan alakítsd a legfrissebb trendeket a saját stílusodnak megfelelően, hogyan vágd meg a videókat, és – mind közül a legfontosabb – hogyan növeld a követőid számát. Megtudhatod, hogyan működik az algoritmus vagy a For You oldal, és hogy mire figyelj, ha együttműködésre lépsz egy nagyobb márkával.

Olvasd el a könyvet, aztán fogd a telefonod, és még ma lépj a hírnév útjára!

Scolar, Budapest, 2021
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635093175 · Fordította: Dús Pongrác

Zhatria>!
Will Eagle: Hogyan legyél TikTok-sztár

Marketingesként végeztem, így alapvetően nem mondott sok újdonságot. 2-3 dolgot írtam ki magamnak belőle, ami tényleg inspirálóan hatott rám. Ezek viszont tényleg ütöttek. Kell ennél több?
Mivel a Tik Tok is még gyerekcipőben jár ezért ilyen vékony a könyv is. Biztos vagyok benne, hogy pár év múlva már szakdolgozatok, komoly tanulmányokat is olvashat az érdeklődő.
Alapvetően azoknak hasznos könyv, akik nem csak tartalom fogyasztók hanem tartalom gyártók is szeretnének lenni.
Ők úgy hasznosíthatják a könyvet, mint egy biztos alapot, amire lehet építeni.
Nekem külön tetszett, hogy több Tik Tokker is kiemelte, milyen fontos, hogy voltak előző munkáik, van szakmai tapasztalat mögöttük, több lábon is állnak. Mert az, ha egy dologra építesz csak, annak fennáll a veszélye, hogy nagy lesz a bukás a végén.

Nagy_Barna>!
Will Eagle: Hogyan legyél TikTok-sztár

Egész tetszetős kiadvány erről a felkapott platformról. Jellegéből adódóan a tanácsok gyakran túl általánosak vagy közhelyesek, de azért akad közöttük inspiráló vagy hasznos is. Erénye és gyengéje is a könyvnek, hogy sok sikeres tiktokker tanácsát fogja össze. Egyrészt így szép merítést kapunk abból, hogy mennyire különböző megközelítések is működnek és kiket érdemes példaként megnézni, másrészről viszont így nincs se gondolatmenet, se a teljesség érzése. Hiszen ezek inkább tippek – trükkök.