Reasonable ​Doubt 2. (Reasonable Doubt 2.) 122 csillagozás

Whitney G.: Reasonable Doubt 2. Whitney G.: Reasonable Doubt 2. Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

She lied to me…
She betrayed the one rule that I'm most adamant about: Honesty. Complete and utter fucking honesty.
I really wish she was someone else—someone who didn't have the ability to make me feel, someone I could easily discard like the hundreds of women before her.
She isn't.
I'm drawn to her like I've never been drawn to a woman before—completely captivated by the very sight of her. But unfortunately, with my past slowly re-surfacing for all of the world to see, I'll have to find a way to let her go.
She can never be mine.

78 oldal · ASIN: B00KF0URBM
CreateSpace, Washington, 2014

Andrew Hamilton · Aubrey Everhart

ZitussKa >!
Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

Andrew Hamiltonnak nincs párja. Olyan karakter, akit pontosan tudom milyen kedvemben kell, hogy előkapjak.
A teljesség igénye nélkül bármelyik részhez szívesen nyúlok. Kivételesen azért erre esett a választásom mert amellett, hogy ez a kedvencem, számomra ez a legérzelmesebb és legpörgősebb rész.
Egyébként utólag tűnt fel, hogy idén már másodszor olvastam el. Annyi különbséggel, hogy februárban magyarul vettem elő. :)
Egy élmény volt angolul is. Hatalmas szerelem.

Nymeria96>!
Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

Továbbra is nagyon tehetségesnek tartom az írónőt, a második rész is legalább olyan pörgős és lényegre törő volt, mint az első.
Jobban megismerhettük a szereplőket, Andrew múltjával kapcsolatban is kiderült néhány részlet, de még mindig vannak titkok, amiket az írónő nem fedett fel.
A vége persze függővég, de nem annyira kegyetlen, mint az első részé volt.

Mrs_Curran_Lennart P>!
Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

Az a baj, hogy spoilerezés nélkül nehéz írni a történetről. Andrew mániája az, hogy ha valaki hazudott neki, az megy a süllyesztőbe. Hogy miért tette az nem számít. (mert az ügyvédek, mint igazmondók, mi?) Szóval folyamatosan szivatja Aubreyt, amíg az be nem sokall. Aubrey szülei is megérik a pénzüket, magasról tojnak a lányra, csak a papa karrierje számít. Érdekes lesz a végkifejlet.

Viktória_Erdei P>!
Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

Szuper sztori. A fél csillag levonás csak azért jár, mert így ért véget. A 18+ jeleneteket imádom. Kíváncsian várom mi lesz a következő könyvben.

christine I>!
Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

Awhie, és nem volt kegyetlen függővégű.
Mondjuk azért volt egy csattanós vége, de nem volt olyan, mint az elsőnél.
A szülők kiakasztottak. Ismerek önző szülőket, de ők… Hát… Hagyjuk, kár ezen idegeskednem.
Kérem a kővetkezőt, léccilécci. *-*

gigy>!
Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

Andrew jelmondata: Lie about one thing, lie about it all. Aubrey pedig bizony eltitkolta az igazat, ha hazugságnak nem is igazán mondható a tette. Úgyhogy Andrew ezzel végzett is vele, sőt mostantól kezdi megkeseríteni a lány életét, ahogy csak tudja. De hazugság ide vagy oda, Andrew bizony nem tud ellenállni Aubrey-nak akárhogyan szeretné.

S mikor kezdene minden happy lenni, megint jön a nagy arculcsapás és a könyv vége… Ismét csak jobb, ha kéznél a folytatás! :)

Ittimi78>!

Mit is írhatnék?
Életemben még nem olvastam olyan könyvet, amiben a pasi egy ekkora szemétláda sexxfej, és mégis imádom. Nem tudom, hogy az írónő hogy csinálta, de levett a lábamról, pedig néha szívesen lekevertem volna ennek a pasinak egyet.

Talán jellemezzék a saját szavai:
My cock has an appetite.
My rules are simple: One dinner. One night. No repeats.

(A f@rkamnak étvágya van. A szabályaim egyszerűek: Egy vacsora. Egy éjszaka. Nincs ismétlés.)

oldmoviegirl01>!

Továbbra is lehengerlő, továbbra is borzasztóan letehetetlen! Szörnyű! :D
Ahogy lépten-nyomon derülnek ki információ morzsák Andrewról, ahogy alakul „kapcsolata” a jövendő balerinánkkal, egyre inkább nehéz félretenni az olvasását. Információadagolásból csillagos ötös!!

Az a típusú erotikus tartalommal bíró regény, amely tömören, lényegre törően fogalmaz, van igazi története, és nem csak odavetett mondatok, amelyek kitöltik az erotikus jelenetek közötti lapokat.

A kedves írónő pedig másodjára játsza el, hogy úgy zár az utolsó oldalon, ami után már nyúlsz is a következő rész után.

Egyszerűen képtelenség öt csillagnál kevesebbet adni rá, mert úgy jó, ahogy van és már nagyon várom, hogy lemerülhessek a harmadik rész olvasásában.

deen>!
Whitney G.: Reasonable Doubt 2.

Továbbra is tartom, hogy ez egy kifejezetten jó sorozat. Bár rövid, de annál ütősebb. Andrew múltja egyre érdekesebb lesz, az állandóan csöpögtetett apró visszaemlékezések egyre izgalmasabbá teszik a jelen történéseit. Audrey pedig egész jól állja a sarat Mr. Hamiltonnal szemben. A szülei viszont borzalmasak: áldozd fel az álmaidat apád álmáért. Jó vicc. Imádom, ahogy izzik a történet, már alig várom, hogy a végét is olvashassam.

Reasonable Doubt sorozat · Összehasonlítás