Megvalósult ​álom 26 csillagozás

Wendler Nikoletta: Megvalósult álom

Carmen tehetséges, talpraesett tizenkilenc éves lány, aki úgy gondolja, hogy már képes megállni a saját lábán. Elköltözik a szüleitől egy kisvárosba, ahol nemcsak jó barátokat szerez, de megismerkedik A fiú-val is.

Robról azonban hamar kiderül, hogy nem éppen az a mesebeli herceg, akire minden lány vágyik. Carmen kénytelen megtapasztalni a szerelem árnyoldalait, rettegést és bántalmazást is. Miközben az igazi szeretetről még fogalma sincs, még ha ott is van egy karnyújtásnyira tőle.

Képes lesz-e a fiatal lány kilépni ebből a testet-lelket romboló kapcsolatból? Megtalálja-e végre az igaz szerelmet, és sikerül túllépnie a sérelmein?

Wendler Nikoletta regénye túlfűtött vágyakozásról, veszélyes szerelemről és egy olyan megvalósult álomról szól, ami bárkié lehetne.

Álomgyár, Budapest, 2015
Álomgyár, Budapest, 2015

Mimi_Taylor I>!
Wendler Nikoletta: Megvalósult álom

Az elején nagyon nehezen haladtam a könyvvel, ez tény. De ha a történetet összességében nézem, akkor volt egy nagyon jó alapötlet, ami nem lett kellőképpen kidolgozva. És itt megemlíteném, hogy egy első könyvről van szó. Az írónőnek ehhez a regényhez képest van még hová fejlődnie, de én azért nem éreztem ezt annyira rossznak, ahogy a csillagozások és értékelések mutatják.
Mivel szerkesztőnél is járt a kézirat, így, ha egy jó szerkesztő lett volna, egy csomó olyan hibát kiküszöbölhettek volna, ami benne maradt.
A borító készítőjének viszont egy hatalmas dícséret, mert az gyönyörű lett.
Mindenesetre, amennyiben az írónő érez elég indíttatást az átdolgozásra, én kíváncsi és vevő lennék egy bővített/javított kiadásra!

Ficere_Barbara>!
Wendler Nikoletta: Megvalósult álom

Először is szeretném megköszönni az írónőnek az ajándék könyvet, hálás vagyok érte. ♥
Na és akkor a könyvről! A borító egyből megfogott, különleges, egyedi, személy szerint nekem nagyon tetszik
A könyv témája szerintem nagyon jó, a történet kidolgozása is tetszett! A szereplők kidolgozását picit hiányosnak érzem, főleg Carmen karakterénél! Rengeteg fordulat, izgalom volt a könyvben , néha talán túlságosan is gyorsan pörögtek az események ! Mindezek ellenére imádtam olvasni, a végén a fordulat egyszerűen hihetetlen volt!

Szimonetta_Fanni_Remetei>!
Wendler Nikoletta: Megvalósult álom

Imádom a könyvet, első kedvencem nem is értem hogy nem lehet szeretni. Carmen-nek élete egy része tökéletesen le van írva érthetően! Izgalmas, nem találkoztam még egy ilyen könyvel ami ennyire érdekelt volna. GRATULÁLOK!!

Remeteiné_D_Ágnes>!
Wendler Nikoletta: Megvalósult álom

Tiszta szívemből GRATULÁLOK az Irónőnek!(Wendler Nikolettának) Minden elismerésem! Nagyon jó történet, izgalmas. 2 nap alatt kiolvastam le sem tudtam tenni a könyvet! Fantasztikus! Nem is értem a negatív kritikákat, de hát kinek a pap kinek a papné. Nekem nagyon tetszett!!!! További sikereket kívánok, és még ilyen jó sok könyvet nekünk❤ üdvözlettel❤rdagnes

Emese_2>!

Nekem ez egy erős 4*.
Tetszett, nem minden benne, de ez így van jól szerintem. Vannak kérdéseim, meglátásaim, észrevételeim, de ettől függetlenül ez egy jó könyv. Volt már szerencsém olvasni olyat, amitől a falat kapartam, ez merőben más volt ettől.
A szereplők közül Robot gyűlöltem az első leírt betűtől kezdve.
Jack és Carmen közel kerültek a szívemhez, ahogy a többiek is.
A történet fő szála erős 7-es egy tizes skálán, viszont látszik, hogy ez még csak egy „nyers gyémánt”, amit fényesre és tökéletesre kell csiszolni.
Kedves Nikoletta, nagyon örülök annak,hogy olvashattam a könyved. Köszönöm!
Személy szerint én szerettem nagyon.

Klau_Kovacs>!
Wendler Nikoletta: Megvalósult álom

Én nekem nagyon tetszett végén az a fordulat:D nagyon meglepődtem de egy ilyen befejezésre vártam Gratulálok hozzá ❤

Lana89>!
Wendler Nikoletta: Megvalósult álom

A borító nagyon megtetszett, ez is közrejátszott a megvásárlásban! A történet egyszer olvasós kategória!
spoiler

Vikusz22>!

Akkor szerettem belé. Ahogy rám nézett, és a szemébe néztem, elvesztem.

Mimi_Taylor I>!

A rosszat el kell felejteni, és nem szabad hátra nézni.

Wendler_Nikoletta>!

Soha nem érzett még ilyet egyetlen férfi mellett sem, mint amit ő mellette. Amikor a férfi a közelében volt, mindent másképp látott . Nyugodtabb, boldogabb volt. A világ is megszépült.
/ Megvalósult álom, részlet /

KatalinJadwiga>!

Csak ennyire lennék jó?

51. oldal, 4. fejezet (Álomgyár, 2015)