Marci ​iskolás lesz (Marci 1.) 9 csillagozás

Wéber Anikó: Marci iskolás lesz

A Most én olvasok! egy szisztematikusan felépített, pedagógusi szakértelemmel megtámogatott kortárs, magyar „olvasni tanulok”-sorozat.

A Pagony legkiválóbb szerzői írják a köteteit, melyek több nehézségi szinten vezetik be az olvasás birodalmába a gyerekeket. Az eddigi 4 szintet mostantól egy új, NAGYBETŰS szint előzi meg, amelyet a teljesen kezdő olvasók is önállóan olvashatnak.

Marci iskolába készül. Anya, hogy kedvet csináljon a sulihoz, elviszi bevásárolni. A színes ceruzák, mintás füzetek és menő táskák persze lenyűgözik Marcit!

Igazi iskolába készülő mesekönyv – a legkisebb olvasóknak!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Most én olvasok!

Pagony, Budapest, 2019
22 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634104711 · Illusztrálta: Rátkai Kornél

Zsófi_és_Bea P
Wéber Anikó: Marci iskolás lesz

Iskolába készülőknek, kezdő olvasóknak tökéletes kis könyv, segít az olvasás gyakorlásában és az iskolától való félelmek feloldásában.
Bővebben: https://konyvutca.blogspot.com/2019/06/gyerekek-gyereke…

csgabi MP
Wéber Anikó: Marci iskolás lesz

Kisgyerekeknek tök jó lehet ez a könyv. Ugyan nekem nem igazán tetszettek a rajzok, de én felnőtt fejjel néztem-olvastam ezt a kis történetet. Ami nagyon bejött, hogy Marci és édesanyja „A legnagyobb bolt” nevű helyen vásárolták meg az iskolaszereket. :))

graphoman ISMP
Wéber Anikó: Marci iskolás lesz

Teljesen rendben volt, faék egyszerűségű a történet, de kerek, és ki tudja, friss olvasóként talán tényleg ezek a legjobbak.

bagie P
Wéber Anikó: Marci iskolás lesz

Bevezetés Marci történetébe… olyan kis egyszerű, persze tudom, hogy ez az „olvasni tanulok” sorozat 1 része Marci sulis kalandjainak sorában…de valami hiányérzet maradt.

Driz P
Wéber Anikó: Marci iskolás lesz

Nagyon rövid volt, befejezetlennek éreztem. A többi részhez képest ez gyengébbre sikerült. Kár érte, mert nagyon szeretem a sorozat többi részét.

Marci sorozat · Összehasonlítás