Beteljesült ​kívánságok 7 csillagozás

A teremtés művészetének magasiskolája
Wayne W. Dyer: Beteljesült kívánságok

Életünk ​legnagyobb ajándéka a képzeletünk. Mindannyian képesek vagyunk elsajátítani a teremtés művészetét, melynek segítségével minden kívánságunkat valóra válthatjuk. A világ egyik legnagyobb spirituális tanítója könyvében megmutatja, hogyan alakíthatjuk át az önmagunkról alkotott, sokszor gátló elképzeléseinket, s hogyan teljesíthetjük be spirituális küldetésünket annak érdekében, hogy nap, mint nap mi magunk is megéljük a teremtés csodáját.
A szerző nem csak arra bátorít, hogy képzeljük el és érezzük át mindazt, amit a világában látni és tapasztalni szeretnénk, hanem a könyvben leírt módszerek segítségével a kezünkbe adja az életünk irányításához szükséges eszköztárat. Képessé tesz bennünket arra, hogy megfeleljünk igazi feladatunknak és fenntartsuk a kapcsolatot létezésünk Forrásával.

Ez a könyv segít, hogy valóban MEGLÁSD Isteni mivoltodat, hogy tudd, már most is megvan Benned az a láthatatlan, felsőbb éned, amely elvezet a teremtés művészetének magasiskolájáig.… (tovább)

Bioenergetic, Budapest, 2012

Wayne W. Dyer: Beteljesült kívánságok A teremtés művészetének magasiskolája

Egy idézet a könyvből mindent elmond:
„Engedd meg magadnak, hogy kövesd az álmaidat, és arra biztasd a képzeletedet, hogy legyen nyitott mindenre, ne ragaszkodjon semmihez!” (73. oldal)

Molu

Wayne W. Dyer: Beteljesült kívánságok A teremtés művészetének magasiskolája

Nehezen tudom értékelni ezt a könyvet és a Most már tisztán látok elolvasása nélkül nem is érteném meg illetve nem lenne annyira hiteles a mondanivalója. Ismerve a szerző életét, könnyebb megérteni szándékának az üzenetét, viszont abszolút nem könnyű megérteni, főleg magadévá tenni, a könyvben leírtakat. Igazából, talán a gyakorlás és tapasztalat után lehetne bármit is mondani az e könyvben összefoglaltakról. A könyv segítő és tanító szándékkal íródott, hogy megértsük az élet lényegét és metapasztaljuk mire vagyunk képesek.

Kapcsolódó szócikkek: képzelet
szmelus P

Ne hagyd, hogy a jelenlegi életkörülményeid korlátozzák képzeletedet! Úgy is fogalmazhatnék: ne engedd, hogy megtelepedjen a képzeletedben az, ami éppen van. A képzeleted határtalan, de ha a hétköznapi életet választod, megragad abban, „ami van”, ahelyett, hogy azon munkálkodna, amit megteremteni szándékozol.

Kapcsolódó szócikkek: képzelet
Bioenergetic KU

A képzeleted a saját termőfölded, és te választod meg, mit vetsz és mit aratsz majd. Ez a szabály arra int, hogy ne hagyd, hogy mások gondolatai foglalják el a képzeletedet, és azok döntsék el, mi lehetséges és mi lehetetlen a számodra, hogyan kellene gondolkodnod, vagy milyennek kellene lenned – vagy bármi mást. Folyamatosan leltározd, milyen gondolatok vannak a képzeletedben. Észleld, hogy gyermekkorodtól mostanáig hány olyan gondolat vert ott tanyát, amelyeket – persze jó szándékkal – eredetileg mások sugalmaztak.

67. oldal, Második rész: A beteljesült kívánságok öt alapja, IV. fejezet

Molu

„Az a fa, amely láttán egyesek örömkönnyet hullatnak, mások számára csak egy zöld valami, ami útban van.”

Csinnadratta

A boldogság belső hit, amelyet minden foglalatosságodba beleviszel,
és nem valami olyan, amit másoktól, vagy az elért és megszerzett dolgaidtól vársz el.
Nincs út a boldogsághoz, a boldogság maga az út.

Hortobágyi_Mara

… ha valamit (bármit) szeretnél végrehajtani, azt elsősorban önmagadtól kell elvárni.