Walt ​Disney – Vaiana – Pua és Heihei 29 csillagozás

Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Disney – Mesék az aranygyűjteményből Hachette Fascicoli · Disney – Varázslatos hangoskönyvek De Agostini, Egmont-Hungary, Hachette Fascicoli

De Agostini, Novara, 2023
24 oldal · keménytáblás

Naiva P>!
Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei

HeiHei, csóri kiskakas nem éppen a legélesebb kés a fiókban, de olyan karakter, aki megérdemel egy saját történetet. Puával, a tündéri kis röfivel együtt. Heihei sok sok galibát okoz, amit kalandos, de annál rövidebb történetük során együtt kell megoldaniuk.

melody_89>!
Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei

Aranyos történet volt, a rajzok szépek benne! És nekem az egyik kedvenc mesém a Vaiana, szóval nem volt kérdés,hogy ez is tetszeni fog e.

Kuri_Szilvia P>!
Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei

Aranyos történet, ami alapvetően a Heihei-ről, a kiskakasról. A kakast már a mesefilmeben is imádtam. A képek szépek, a szöveg is pont elég. Egy olyan történet ami nem hosszú, és nem is kell bele több kaland. Nagyon jó, hogy nem egy kész mesefilmet „könyvesítettek” meg, így nincs mihez hasonlítani.
Heihei szinte emberi tulajdonsága miatt: folyton bajt kever, és igazi rosszcsont, a gyerekek kedvence lett.

Csanat>!
Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei

Bolond kakas és szép környezet. Aranyos mese ez is, altatáshoz mondjuk picit eseménydús:)

Dia20646 P>!
Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei

Nagyon tetszett!!! Hejhej a történet nagy bohóca. Ez a mese jobban lekötötte a figyelmemet, mint az eredeti. De az is lehet, hogy amiatt, mert már ismertem a szereplőket és könnyebb volt az eseményekre figyelnem. Pua pedig megmentette a szülinapi ünnepséget.
A fotók jól nyomom követik a történetet, könnyed, rövid, kicsiknek is könnyen értelmezhető mese.

Shouri>!
Walt Disney – Vaiana – Pua és Heihei

Nagyon aranyos kis mese volt, jót nevettem rajta. Egyik ok, miért Heihei az egyik kedvenc karakterem a rajzfilmből.
Moana rajongóknak kötelező!