Walt ​Disney – Vadkaland 18 csillagozás

Walt Disney – Vadkaland Walt Disney – Vadkaland Walt Disney – Vadkaland

Ryan, a kisoroszlán a fejébe vette, hogy olyan félelmetesen fog üvölteni, mint édesapja, Sámson. Elindul hát a dzsungelbe, ahol igazi vadkalandok várnak rá. Sikerül-e Sámsonnak eljutnia az állatkertből a messzi Afrikába, hogy visszahozza a fiát? A Disney Könyvklub legújabb kötetében megtalálod rá a választ.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Walt Disney – Klasszikus mesék

44 oldal · ISBN: 978963628458X · Fordította: Szabadfalvi András
44 oldal · ISBN: 963628458X · Fordította: Szabadfalvi András

gabiica P
Walt Disney – Vadkaland

Aranyos, humoros történet volt. Nagyon tetszett a szövegtartalom is, illetve az illusztrációk is jók voltak.

K_A_Hikari
Walt Disney – Vadkaland

Aranyos mese volt egy kisoroszlánról, aki olyan nagy és hatalmas akart lenni, mint az apukája.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve igy felszállt egy hajóra. Apja és baratai persze követték.
Mire észbekaptam már mindannyian a valódi dzsungelben voltak egy kaland kellős közepén.

Annemary
Walt Disney – Vadkaland

Nagyon kedves könyv, és nagyon jók a rajzok.
A filmet megnézve pedig együtt nevetett a család!

Reelka
Walt Disney – Vadkaland

Sokszor keverem a Madagaszkart es ezt a tortenetet. James es Bond, a kameleon titkosugynok-duo hatalmas :)

Walt Disney – Vadkaland

Aranyos mese volt, igazi dzsungel kaland. Egy „bátor” kisoroszlán apukájára akar hasonlítani. Jó barátokkal könnyebb a kaland, és bármikor jól jön a segítség.

szmelus P

Ryan, az oroszlánkölyök a New York-i állatkertben élt apjával, Sámsonnal; Bennyvel, a mókussal; Bridgettel, a zsiráffal; Nigellel, a koalával és Larryvel, az óriáskígyóval; sok-sok más állattal együtt.

szmelus P

– Bár nem tudom, ki fogja mindezt elhinni nekünk.

Utolsó mondat