Walt ​Disney – Toy Story 2 (Toy Story 2.) 68 csillagozás

Játékháború
Walt Disney – Toy Story 2 Walt Disney – Toy Story 2 Walt Disney – Toy Story 2 Walt Disney – Toy Story 2 Walt Disney – Toy Story 2

Walt Disney klasszikus mesék sorozatának legújabb kötete igazi csemege azoknak az ifjú olvasóknak, akik szeretnék, ha a bábúk életre kelnének. Andy szobája tele van játékokkal, ám ezek nem olyan játékok, mint a többi, Andy valahányszor kimegy a szobájából, a játékok önálló életre kelnek. Ennek a könyvnek a segítségével megismerheted Andy játékait és üdvözölheted őket.

Eredeti cím: Toy Story 2

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Disney mozis könyvgyűjtemény Kolibri · Walt Disney – Klasszikus mesék Egmont-Hungary · Disney – Mesék az aranygyűjteményből Hachette Fascicoli · Disney – Varázslatos hangoskönyvek De Agostini, Egmont-Hungary, Hachette Fascicoli · Disney mini mesék Hachette Fascicoli

192 oldal · keménytáblás
De Agostini, Budapest, 2022
ISBN: 9788833428406 · Felolvasta: Györgyi Anna
24 oldal · keménytáblás

nicosia P>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Nekem a 3 Toy Story közül ez tetszik talán a legjobban, bár továbbra sem a kedvenc mesém. Jessy miatt tetszik igazán, ő egy nagyon jó karakter, viszont továbbra is hátborzongató a gonosz játék kategória.

Chivas>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Csak azt nem értem, hová lett az új Buzz? :)

gabiica P>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Nem tetszett annyira, mint az első rész. Ennek ellenére humoros volt, bár az illusztrációk nem lettek a kedvenceim.

Deziréé>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Eddig még nem olvastam a második részét a történetnek, csak a mesefilmet láttam, de nagyon tetszett ez a rész is. Nagyjából visszaadja a film hangulatát, csak tömörebb, ettől függetlenül örülök, hogy elolvastam, mert nagyon szeretem ezt a sorozatot.

ScarlettBlair>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

A Toy Story mindegyik része az örök top-listás Disney mese nálam. Soha nem tudom megunni a játékok kalandjait, ami mindig szórakoztató, és tanulságos. Rex és Szemenagy a kedvenceim, de mindenkit imádok.
Ebben a kötetben sem volt zavaró a lerövidítés, szépen megoldották, nem volt értelmetlen és kapkodó a sztori. Rajzolva pedig még szebbek a karakterek szerintem mint animálva *.*

BertaPalikSzilvi P>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Ez az Egmontos kötet jóval összeszedettebb,mint az első rész.Itt már nem annyira sötétek az illusztrációk,és arra is figyeltek,hogy a szöveg olvasható legyen.
A képek van,hogy nem túl szépek,de ettől függetlenül élvezhető a történet.
Szeretem ebben a sorozatban,hogy sokkal jobban követhető a mese,mint az újabb Deagostini vagy Aranygyűjteményben.
Ebben a részben egy kiárusítás alkalmával Woody elkeveredik,de Buzz,Rex, Krumplifej úr és a többiek a segítségére sietnek.
Woody látja a róla szóló filmet,és megismerkedik Jessievel a cowgirlel.De ott van még Szemenagy,a ló, és Pete az aranyásó is.
A kérdés csak az,hogy új ismerőseivel kerül egy múzeumba,vagy Buzz és a többiek segítségével vissza Andyhez.
Egy izgalmas, kalandos, humoros rész.

Dixy05>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Úgy örülök, hogy sikerült megszerezni ezt a könyvecskét. Talán egyszer vagy kétszer láttam a mesefilmet, ami ehhez a részhez készült. Jó volt elolvasni és felidézni a történetet. Pár jelentre már egyáltalán nem is emlékeztem. Jólesik az embernek néha újra gyereknek lenni mégha csak egy fél órára is.

Lisie87>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Megint túl sok információ, túl kevés oldalba sűrítve. Voltak részek – bár nem láttam a mesefilmet – amik fél oldalban el lettek intézve és csak úgy lógva maradtak a levegőben( új Buzz meg a gonosz apja ).

eszterke94>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Annyira imádom ezt a mesét!! Sosem fogom megunni!!
A könyv nem adja úgy vissza a mese hangulatát, mint a film. Sok rész kimaradt, vagy nem úgy van leírva, mint ahogy a filmben történt. A film jobb, de nem volt rossz ez a könyv se.
A végtelenbe és tovább!!

Narutofan98 P>!

Walt Disney – Toy Story 2 Játékháború

Nem… ez akkor sem. Nem szeretem. Nem tetszik. Valahogy nem… nem is tudom. Valahogy, ahogy olvasom a sorokat, vagy megnézem a filmet, kiráz a hideg, és már futok is a szobából. Így olvasás közben is a fogamat csikorgattam, de akkor is szerettem volna elolvasni, hátha sikerül meggyőznie, hogy nem annyira rossz ez a történet.
Nem jött össze.

Szűcs_Viktória_>!

Még a legnagyszerűbb gyerekek is felnőnek egyszer.

Perly>!

– Hadd áruljak el neked egy titkot! – mondta Buzz, miközben eltolta magától. – Te nem vagy csillagharcos. Csak egy játék!

42. oldal, 5. fejezet – Az új Buzz (Egmont-Hungary, 1999)

Walt Disney – Toy Story 3 Játékháború

Toy Story sorozat · Összehasonlítás