Walt ​Disney – Simba és az özönvíz 10 csillagozás

Walt Disney – Simba és az özönvíz

Timon, Pumba és Simba békésen játszadoznak a folyóparton. Simba azonban egyre csak az eget kémleli. Szeretné megérteni, milyen üzenetet hordoznak magukban a felhők. Az ég azután egyszer csak elkomorul, és hatalmas villámlás és mennydörgés közepette kitör a vihar. Vajon sikerül-e mindenkinek biztonságos menedéket találnia? Vajon hogyan lehet úrrá lenni az áradó folyóvízen? Kiderül mindez a bátor Simba történetéből.

Disney Könyvklub, Budapest, 2003
44 oldal · ISBN: 9636278288 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda

CarmenV>!
Walt Disney – Simba és az özönvíz

A jól ismert társaság és a felhők titka :)
Nekem tetszett, és jó ötlet így felhívni a gyerekek figyelmét, hogy ha nyitott szemmel járunk akkor sok mindenre előre is fel lehet készülni, mert sokszor vannak jelek amik előrejelzik a várható eseményeket :)
bártény, hogy a mai világban az hogy reggel fagyott, és 5-6órát sütött a nap, nem zárja ki a viharos, monszunesős délutánt….
Jók a rajzok aranyos történet :)

moncsicsi83>!
Walt Disney – Simba és az özönvíz

Szeretni való történet a kedvenc mese szereplőkkel. Timon és Pumba nagyon jó fejek :)

eszterke94>!

Simba♡
Örök kedvenc minden mese, amiben Simba szerepel. Timon és Pumba még mindig haláliak. Tetszett, ahogy a kis Simba próbálta megfejteni a felhőket. Nagyon bátor volt a végén.