Walt ​Disney – Mickey karácsonyi ajándéka 10 csillagozás

Walt Disney – Mickey karácsonyi ajándéka

Az örökké vidám Mickey szenteste napján még elég reménytelen anyagi helyzetben van. Fogalma sincs, miként fog karácsonyi ajándékot vásárolni szíve hölgyének, Minnie-nek. Minnie sincs sokkal jobb helyzetben. Kifizetetlen számlákon kívül semmije sincsen, az pedig édeskevés az ajándékvásárláshoz. Nemsokára itt a szenteste, de vajon lesz-e karácsonyi ajándék a fa alatt? A választ megtudhatod, ha elolvasod Mickey és Minnie fordulatokban gazdag történetét a karácsonyról.

Egmont-Hungary, Budapest, 2003
40 oldal · ISBN: 9636279144 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda

Janina13 P
Walt Disney – Mickey karácsonyi ajándéka

Dedinel lapult. alighanem még az enyém volt :-D. De erre a könyvre már nem is emlékeztem :-D :-D :-D

Ninácska P
Walt Disney – Mickey karácsonyi ajándéka

Újabb drága, bájos mesekönyv, amely biztosan minden korosztály számára kellemes olvasmányként szolgál.
A karácsony közeledtével is érdemes elolvasni, de mindenkinek ajánlom, aki szereti Mickey egeret.
Igazán imádni való történet, remek illusztrációkkal!

Annemary P
Walt Disney – Mickey karácsonyi ajándéka

Karácsonykor felolvastam a nagy gyerekeimnek. Jó kis karácsonyi hangulatunk volt :)

moncsicsi83 P
Walt Disney – Mickey karácsonyi ajándéka

Kedves kis karácsonyi történet Mickeyvel és Minnievel. Karácsonykor kötelező darab a gyerekeimmel :)

eszterke94 P
Walt Disney – Mickey karácsonyi ajándéka

Mickey örök kedvenc!! <3 Aranyos, hogy mi mindent megtesznek egymásért a szerelmével. Jó volt olvasni. Kicsit karácsonyi hangulatba kerültem tőle. Nagyon tetszett!!