Walt ​Disney – Micimackó karácsonya 13 csillagozás

Walt Disney – Micimackó karácsonya

Csendben hull a hó a Százholdas Pagonyban. Itt a december, itt a karácsony. Mindenki nagyon boldog, csak Malacka nyugtalan. Mi van akkor, ha a Télapó vagy az angyalkák elfelejtkeznek egy ilyen kicsike állatról? Micimackó barátja segítségére siet. Azért, mert a barátja, mert karácsony van, és mert az adott szó kötelez! A barátság és a karácsony gyönyörű története.

Disney Könyvklub, Budapest, 1998
44 oldal · ISBN: 9636272425 · Fordította: Húsvéti Árpád

gabiica P
Walt Disney – Micimackó karácsonya

Imádnivalóan aranyos történet. Nagyon szeretem a Micimackóval kapcsolatos meséket, ezért ez is nagy kedvencem lett. :)

V_Ili P
Walt Disney – Micimackó karácsonya

Annyira emlékszem, amikor meséltem a lányomnak ezt a mesét, mintha tegnap lett volna.
Ő is ugyanígy várta a Mikulást, mint Malacka :)

ScarlettBlair P
Walt Disney – Micimackó karácsonya

Hát ez a mese eszméletlenül ÜBERCUKI! Nem gondolom, hogy bármi, ami Micimackó, azzal számomra mellé lehetne-e lőni. De ez a mese egy tünemény. A régi kedves szereplők, a történet, a rajzok! Ráadásul karácsonykor játszódik *.* Az biztos, hogy ha valaha gyerekem lesz, ez a mese kötelező lesz a repertoárunkban. Megmelengetí az ember szívét.

moncsicsi83
Walt Disney – Micimackó karácsonya

Gyerekkoromban imádtam a Disney meséket és tavaly úgy gondoltam, veszek 1-2 könyvet, amit majd a legényemnek olvashatok. Most aktuális a karácsonyi téma, így tegnap is, ma is, meg holnap is egy karácsonyi disney könyv kerül terítékre.
Imádom Micimackót és a történeteit, így nem meglepetés, hogy nagyon tetszett nekem a könyv. A kisfiam is boldogan mutogatta a szereplőket, és figyelmesen hallgatta a történetet. Kedves történet, szuper illusztráció, és hát MICIMACKÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!! Kell ennél több? Lassan neki állok beszerezni a sorozat többi részét -azt hiszem lesz meló összevadászni mindet :)

rita_66
Walt Disney – Micimackó karácsonya

Nagyon cukimuki! Micimackó a legeslegkedvencebb Mackóm, és mesehősöm, és példaképem, meg minden! :)

Mindenkinek kívánok ilyen barátokat :)

Shauna P
Walt Disney – Micimackó karácsonya

Nem igazán szeretem a Micimackó történeteket, mert néha túl butácskák, de ez a történet aranyos volt. Nagyon jó karácsonyi előtti esti mese lehet kisgyerekeknek. :)

eszterke94
Walt Disney – Micimackó karácsonya

„Mert karácsonykor mindenki kap ajándékot! Te is!”
Micimackó meséi mindig cukik. Ez is nagyon tetszett. Nekem is a karácsony a kedvenc ünnepem, mint malackának. Aranyos volt a többiektől, hogy beöltöztek és meglepték.

rebel
Walt Disney – Micimackó karácsonya

Gyerekkorom kedvenc könyvei a Walt Disney mesekönyvek. Felnőtt fejjel is jó néha elolvasni őket. :)

ScarlettBlair P

-Figyelj Micimackó! Ha nem vagy biztos abban, hogy valaki megcsinál neked valamit, akkor csináld meg magad!