Walt ​Disney – Micimackó – Kalandok a Százholdas Pagonyban 12 csillagozás

Walt Disney – Micimackó – Kalandok a Százholdas Pagonyban

A ​reprezentatív küllemű kiadvány Walt Disney rajzfilmjének képes mesekönyv változata és Milne örökbecsű művének (Micimackó + Micimackó kuckója, 9904227) alapján született. Megidézi a klasszikussá vált gyermekregény színhelyeit, a Százholdas Pagonyt, a Bánatos Bozótost, a Hét Fenyőfa környékét, ahol minden szomorú és vidám dolog megtörténhet, hiszen e vidék legokosabb embere „csupán csak” egy kisfiú. Hozzá, Róbert Gidához fordul – a mindentudó hatalomnak kijáró tisztelettel – a környék minden állata. Mert vitás ügyek akadnak. Ugyanis Róbert Gida minden barátja egyéniség, s ez gyakorta bonyodalmakat okoz. Az állandóan sértődött, kishitű Füles, Tigris, a magabiztos, a tapasztalatlansága folytán szánni valóan sebezhető, kicsiny Zsebibaba, Nyúl (aki üzletfelei, azaz mindenki ügyes-bajos dolgát intézve nem ér rá törődni senkivel) és a címszereplő mackó története elevenedik meg a lapokon. ; A Csekélyértelmű Medvebocs és társai lírai történetét bemutató élénk színű, szép képsorok – az… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Walt Disney – Klasszikus mesék

96 oldal · ISBN: 9636273545 · Fordította: Húsvéti Árpád

Micimackó

gabiica P
Walt Disney – Micimackó – Kalandok a Százholdas Pagonyban

Imádom Micimackót és az egész bagázst. Nagyon vicces és szuper történet, az biztos, hogy máskor is elő fogom venni, annyira jó. A kedvencem mindig is Tigris volt, ez most sem változott. Annyira kerek és jó ez a történet és mesevilág. Imádom!

Baba082 P
Walt Disney – Micimackó – Kalandok a Százholdas Pagonyban

Szerintem a világ legédesebb meséje a Micimackó, szerencsére Andris is szereti. Ma lusta napja volt, így fel tudtam neki olvasni anélkül, hogy meglógott volna az első mondat után.

Cholito
Walt Disney – Micimackó – Kalandok a Százholdas Pagonyban

Többször megénekeltem már mennyire imádom Micimackót. A Disney-verzió majdnem annyira tetszik, mint az eredeti. Nem látom szükségét többet írni. Imádom. Ennyi.

Reelka
Walt Disney – Micimackó – Kalandok a Százholdas Pagonyban

Annyira imadom a humorat, a szereploit. Nem konnyu valasztani kedvenc szereplot, de ha mindenkeppen kellene, akkor Tigris volna az.

Hóvirág72

– Nézd, Mami! – ujjongott Zsebibaba. – Az a papírsárkány olyan alakú, mint Malacka!
– Nem, kicsim! – igazította ki Kanga. – Ez Malacka, aki úgy néz ki, mintha papírsárkány lenne!

Hóvirág72

Micimackó, avagy egyszerűen csak Mackó, ahogy a barátai nevezték, egy öreg tölgyfában lakott, a Százholdas Pagonyban.

Kapcsolódó szócikkek: Micimackó
Cholito

A lufi hirtelen kipukkadt, és Micimackó gyorsabban ért földet, mont gondolta volna.