Walt ​Disney – Hős6os 44 csillagozás

Walt Disney – Hős6os Walt Disney – Hős6os Walt Disney – Hős6os Walt Disney – Hős6os Walt Disney – Hős6os

A Walt Disney Könyvklub legújabb kötetében a robotok építésével foglalkozó, zseniális Hiro Hamadával és barátaival ismerkedhetünk meg. A kalandok megszállottja, Go Go Tamago, a mindig precíz Vaszabi, a kémiazseni Mézvirág és Fred, a rajongó egy váratlan fordulat következtében egy veszedelmes összeesküvés közepén találják magukat, mely San Fransokyo városát fenyegeti. Hiro barátai valamint hűséges társa, a Baymax nevű robot segítségével igyekszik felderíteni a rejtélyes szervezkedést.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Disney – Mesék az aranygyűjteményből Hachette Fascicoli · Disney – Varázslatos hangoskönyvek De Agostini, Egmont-Hungary, Hachette Fascicoli · Disney mini mesék Hachette Fascicoli

192 oldal · keménytáblás
De Agostini, Budapest, 2022
ISBN: 9788833428406 · Felolvasta: Györgyi Anna
24 oldal · keménytáblás

Lisie87>!

Kedvcsinálónak a filmhez jó volt. Olyan szuperhősös mese gyerekeknek! :D

ap358 P>!
Walt Disney – Hős6os

Eddig nem nagyon izgatott ez a mese, pedig már listán van a nézése. A mese elolvasása viszont cseppet sem csigázott fel, a történet számomra kissé kusza volt, amit a rövidítésnek tudok be.

Caledonia_Valley P>!
Walt Disney – Hős6os

A mesét még nem láttam, mégpedig azért, mert nem igazán érdekelt a robotos téma… Hát, sajnos e kötet után se igen hozott lázba a mesefilm megnézésnek gondolata, de valószínűleg pótolni fogom a hiányosságomat, Disney-mese rajongó révén teszek vele egy próbát. Az illusztrációk szépek voltak, de a szöveget most kevésnek éreztem, bár valószínűleg a leglényegesebb dolgok benne voltak.

ScarlettBlair>!
Walt Disney – Hős6os

Hátööö. A rajzfilmet még soha nem láttam, így ez a 24 oldalnyi szössuenet (ahol az oldalak 90%-án maximum két mondat van) nem igazán adta át számomra a mesét. Biztos aranyos, meg különleges. Viszont így, hogy csak ezt olvastam, nem igazán tetszett. A rajzfilmmel kiegészülve már biztosan egészen más.

Gabria>!
Walt Disney – Hős6os

Nahat, nekem ez a mese igazan kimaradt eddig a latoszogembol. Ez a nagy feher robotka volt, hogy szembejott velem, de hogy mi ez, ki ez, oszinten annyira nem erdekelt valamiert.
Nekem viszont most meghozta a kedvem, szeretnem majd megnezni ezt a meset! :) Jonak tunt nagyon.
Es nagyon szepen van megrajzolva. Teljesen mas stilus, mint a L'ecso, de legalabb ugyanannyira tetszetos szamomra.
(Hachette verziojat olvastam, itt jobbra nem tudom miert mas verzio jelent meg :/ )

Dia9117>!
Walt Disney – Hős6os

Naaaaaaaa, ez a szösszenetecske arra mindenképpen jó volt, hogy felkeltse az érdeklődésemet a mese iránt. Azt hiszem, tudom, mi lesz a hétvégi programom. =)

karolka P>!
Walt Disney – Hős6os

Ez valami szörnyű volt. Nekem. Annyira egyszerű. Annyira butuska. Számomra egyáltalán nem volt élvezhető.

Niki P>!
Walt Disney – Hős6os

Barátnőm kisfiának vettem meg olvastam fel. Nem volt rossz, mndjuk annyira jó sem. A mese jobban tetszett. Leht, hogy először el kellett volna olvasnom, hogy megalapozza a hangulatomat a meséhez. Na de most már így jártam :)

Ancsani>!
Walt Disney – Hős6os

A sztori kedves, de minden mondatnál elhangzik hogy Hiro Hiro Hiro… Borzalmasan elrontja

Kicsicsillag123 P>!

Varázslatos hangoskönyvek

Eddig elvből 4 csillagot adtam minden kiadásra, függetlenül a mesétől, mert a rövidségük miatt sok minden kimarad, nem lehet úgy élvezni. De! Ez most kivétel lett, egyszerűen nem vitt rá a lélek, mert a második legkedvesebb mesémről beszélünk. (Az első az Így neveld a sárkányodat). Imádom, amióta csak először láttam, és azóta is már jó pár újranézés van a hátam mögött. Szeretem mert megható, vicces, és végtelenül aranyos egyben. Ritka kombó. Szerintem ez (is) egy olyan mese, amit mindenkinek látni kellene.