Walt ​Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka 34 csillagozás

Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka

Lucifer, a macska kövér is, lusta is; arra azonban sohasem sajnálja a fáradtságot, hogy Hamupipőke kis barátait, az egereket hajkurássza. Szegényeknek elegük van már Lucifer örökös zaklatásából, ezért merész tervet kovácsolnak, hogy ártalmatlanná tegyék az ellenséget. Jó alkalom kínálkozik a terv végrehajtására: Lucifer születésnapja…

Egmont-Hungary, Budapest, 2012
42 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636271930 · Fordította: Hegyesi Gabriella
Egmont-Hungary, Budapest, 1998
42 oldal · ISBN: 9636271933 · Fordította: Hegyesi Gabriella
Disney Könyvklub, Budapest, 1997
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636271933 · Fordította: Hegyesi Gabriella

Deziréé>!
Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka

Aranyos kis történet. Bár nem szeretem az egereket, mégis sajnáltam volna őket, ha a macska megeszi őket.
Tudtam én mindig is, hogy a madarak nagyon rafináltak tudnak lenni.

ScarlettBlair P>!
Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka

Nagyon cuki kis mese. Az egereket mindig úgy szerettem a Hamupipőkében, nagyon szépen meg vannak rajzolva, és nagyon aranyosak is.

szymba23>!
Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka

Igazán aranyos történet volt. Örültem, hogy az igazi Hamupipőke előtti időkbe visz minket, és, hogy a többi szereplő is helyet kapott. :)

Perly>!
Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka

Olyan déjà vu érzésem van. Biztos, hogy még ezelőtt nem olvastam, és az sem rémlik, hogy a Hamupipőkében lett volna Lucifernek szülinapja (hát igen… újra kéne nézni :D). Mindenesetre ez egy nagyon aranyos történet. Mondjon bárki bármit (*ujjal mutogatás Hamupipőkére, az egerekre és a madarakra* :D), Lucifer nem is buta cica, inkább csak hiú. Tündi-bündi! ♥

Paulina_Sándorné P>!
Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka

Szeretem a Hamupipőke meséjét. Kedvencem Guszti egér. Annyira aranyosan vannak megrajzolva a szereplők. Tényleg butus macska Lucifer.

Britta89>!
Walt Disney – Hamupipőke – Lucifer születésnapi ajándéka

Ez a hagyományos mese egy kiterjesztett változata, amiben Lucifer a főszereplő. A történet nagyon szépen össze van rakva. Guszti és Lucifer a két kis egérke próbálja ki megint a szerencséjét. Ekkor sietnek segítségükre a madarak is. Tökéletes gyermekmese, amit minden gyereklelkületű felnőtt is tud élvezni. Én is így voltam vele, pláne lefekvés előtt. :)