Walt ​Disney – Halloween és a Zelefánt 11 csillagozás

Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

„A „Gubluty” a legrettentőbb rémisztgető, ami valaha is Halloween éjszakáján ijesztgetett. A Százholdas Pagony leghátborzongatóbb részén lakik! Búvóhelye még a Borzasztó Barlangon is túl van… a Lucskos Lejtő alján… és a Félelmetes Fa belsejében!”

Halloween estéjén Zsebibaba és Ormi, a Zelefánt a félelmetes Gubluty keresésére indulnak. Hogy miféle kalandokon esnek át, és hogy végül sikerül-e megtalálniuk a Gublutyot, az kiderül a Disney Könyvklub legújabb könyvéből…

Eredeti cím: Pooh Halloween

Egmont-Hungary, Budapest, 2008
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636290757 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda
Egmont-Hungary, Budapest, 2008
Felolvasta: Pokorny Lia

Caledonia_Valley P
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Eszméletlen cuki történet, de hát mit is várhatnánk? A Százholdas Pagony népes kompániája és Halloween együtt? Persze, hogy fergeteges! :D

szmelus P
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Aranyos kis mese. Hogy milyen Ormi az első Halloweenje? Kicsit vicces, félelmetes, de a barátság mindent legyőz

Perly P
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

A Micimackó és a Zelefántot talán ha egyszer láttam, de már akkor elgondolkoztam azon, hogy a zelefánt pont úgy néz ki, mint egy vucli. Még mindig nem sikerült rájönnöm, miért is zelefántozzák, de ebben a könyvben egyszer azért levuclizták, amúgy meg a nevén (Ormi) szólították.
Imádtam (és nem csak a Halloween miatt)! Az illusztrációk gyönyörűen szép színesek (telis-tele narancssárgával és lilával). A történet pedig über cuki! ♥

Ákos_Bakugan
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Nagyon szeretem ez a könyvet és a Haloweent. Az iskolában is megünnepeljük, mert angol tagozatra járok. Nagyon szeretem Micimackóékat.

eszterke94
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Vicces kis történet. Bár mindegyik Micimackó mese vicces valahogyan. :) Jó volt olvasni ezt a történetet. Ormi és Zsebibaba párosa nagyon cuki.
„Bátran párban, mindahányan!”

Filippino P
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Hallgattuk, olvastuk, néztük a kicsikkel, kétszer is, és az óvónénikkel később nem tudtuk visszaidézni a Gubluty nevet.:)

moncsicsi83
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Kedves, aranyos, mint minden, ami Micimackó, és minden ami Disney.
A Gublutyon hosszú perceken keresztül kacagtunk, legényemnek nagyon tetszett :)

Radics_Végh_Ivett
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Ezt a mesét még soha nem olvastam. Tetszett. Amúgy is szeretem a Micimackós meséket.

Perly P

– Micimackó! – nézett barátjára hitetlenkedve Nyuszi. – Te felfaltad az összes cukorkát?
Micimackó szörnyű bűntudatot érzett.
– Nem én voltam, hanem a pocakom – magyarázta. – Folyton kért még egy kicsit.