Walt ​Disney – Halloween és a Zelefánt 23 csillagozás

Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

„A „Gubluty” a legrettentőbb rémisztgető, ami valaha is Halloween éjszakáján ijesztgetett. A Százholdas Pagony leghátborzongatóbb részén lakik! Búvóhelye még a Borzasztó Barlangon is túl van… a Lucskos Lejtő alján… és a Félelmetes Fa belsejében!”

Halloween estéjén Zsebibaba és Ormi, a Zelefánt a félelmetes Gubluty keresésére indulnak. Hogy miféle kalandokon esnek át, és hogy végül sikerül-e megtalálniuk a Gublutyot, az kiderül a Disney Könyvklub legújabb könyvéből…

Eredeti cím: Pooh Halloween

Egmont-Hungary, Budapest, 2008
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636290757 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda
Egmont-Hungary, Budapest, 2008
Felolvasta: Pokorny Lia

nicosia P>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Ormi az elefánt és Zsebibaba együtt indulnak Halloweenkor cukorkát gyűjteni. Aztán Tigris elszabadul, és kicsit félelmetessé válik a Százholdas Pagony. Tulajdonképpen mindenki hozza a formáját ebben a könyvben. A Disney is.

Paulina_Sándorné P>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Nagyon cukik voltak. Szegény Malackát Tigris jól megijesztette. Tigris nagyon érzékletesen tud mesélni. Zsebibaba és Ormi aranyosak, tetszett, ahogy bátran nekivágtak megkeresni Gublutyot. Imádtam Micimackót, hogy spoiler

caledonia_konyvvara P>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Eszméletlen cuki történet, de hát mit is várhatnánk? A Százholdas Pagony népes kompániája és Halloween együtt? Persze, hogy fergeteges! :D

Perly>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

A Micimackó és a Zelefántot talán ha egyszer láttam, de már akkor elgondolkoztam azon, hogy a zelefánt pont úgy néz ki, mint egy vucli. Még mindig nem sikerült rájönnöm, miért is zelefántozzák, de ebben a könyvben egyszer azért levuclizták, amúgy meg a nevén (Ormi) szólították.
Imádtam (és nem csak a Halloween miatt)! Az illusztrációk gyönyörűen szép színesek (telis-tele narancssárgával és lilával). A történet pedig über cuki! ♥

Piratgirl26 P>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Hú, elmondani nem tudom, mennyire tetszett ez a mese! Amúgy is nagyon szeretem Ormit és Zsebibabát, ezért örülök, hogy ennek a történetnek ők voltak a főszereplői.

Ákos_Bakugan>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Nagyon szeretem ez a könyvet és a Haloweent. Az iskolában is megünnepeljük, mert angol tagozatra járok. Nagyon szeretem Micimackóékat.

eszterke94>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Vicces kis történet. Bár mindegyik Micimackó mese vicces valahogyan. :) Jó volt olvasni ezt a történetet. Ormi és Zsebibaba párosa nagyon cuki.
„Bátran párban, mindahányan!”

szmelus P>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Aranyos kis mese. Hogy milyen Ormi az első Halloweenje? Kicsit vicces, félelmetes, de a barátság mindent legyőz

Annamária_Seres P>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Aranyos kis történet Micimackó két fiatal karakterrel, Ormival és Zsebibabával a főszerepben. Így Halloween elmúltával is élvezetes volt.

moncsicsi83>!
Walt Disney – Halloween és a Zelefánt

Kedves, aranyos, mint minden, ami Micimackó, és minden ami Disney.
A Gublutyon hosszú perceken keresztül kacagtunk, legényemnek nagyon tetszett :)

Perly>!

– Micimackó! – nézett barátjára hitetlenkedve Nyuszi. – Te felfaltad az összes cukorkát?
Micimackó szörnyű bűntudatot érzett.
– Nem én voltam, hanem a pocakom – magyarázta. – Folyton kért még egy kicsit.