Walt ​Disney – Frozen 11 csillagozás

Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen Walt Disney – Frozen

When the kingdom of Arendelle is trapped in a never-ending winter by Snow Queen Elsa, it's up to her sister Princess Anna to put things right. Will Anna find Elsa and convince her to bring back summer?

Listen to the CD, read along with the book and enjoy this Disney adventure!

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Disney (Pixar) Movie Collection Parragon angol · Disney Animated Classics Random House angol · Little Golden Book Random House Disney angol · Big Golden Book angol

Insight Editions, San Rafael, Kalifornia, 2022
Scholastic, Sydney, 2019
Templar, 2019

AranyCsillag>!
Walt Disney – Frozen

Annyira szép ez a kiadás ♥
Nagyon tetszett, hogy bár rövid az oldalszám, de szerencsére nem az történt, mint az Aranygyűjtemény esetében (nem vágtak le a történetből, hogy rövidebb legyen), hanem igenis részletes volt, sok-sok képpel. :) A nyelvezete egyszerű, kezdő angolosoknak is tökéletes (lehet németül kellene beszereznem a Disney meséket… várjunk csak, hiszen pont most érkezett meg a német szupergyűjteményes kiadás :D)
A képek nagyon szuperek voltak, tetszett, hogy más hangulatúakat is láthattam (nemcsak azokat, amik bekerültek a mesébe, vagy passzolnak a történethez, hanem a kezdeti, ötleteléshez használt képeket/rajzokat is).
A végén érdekes volt megnézni, hogy melyik képet ki csinálta, amik nagyon tetszettek, azoknak fel is írtam az alkotóját :) (Mondjuk a munkásságuk általánosságban annyira nem érdekelt, kivéve akiknek a munkáját megszerettem, de hát ha mindenki így van ezzel, akkor érdemes beletenni mindenki előéletét :D)
A szövetszerű borító és a szalagkönyvjelző nagyon szép kiadást eredményez, nézegettem egy darabig olvasás előtt (illetve azóta beszereztem még párat ebből a kiadásból ^^)
A mese létrejöttének körülményei is érdekesek voltak, szeretem ezt a mesét, így minden információra kíváncsi vagyok vele kapcsolatban. :)
Egyetlen pici negatívum, hogy a borítón (a többinél is észrevettem) van olyan karakter, aki matt színű, és van olyan, aki csillog. Na, a csillogós karakterek és formák nem igazán látszódnak, csak ha megvilágítom a könyvet vagy a fény felé tartom, így a fontosabb karaktereket érdemesebb lett volna matt színnel, a tárgyakat és díszítést pedig csillámossal megcsinálni – de ez tényleg csak apró megjegyzés.
Nagyon tetszett! ♥ Alig várom a többi mesét! ^^

Templar, 2019
Lahara IP>!
Walt Disney – Frozen

Nem ők az egyedüli testvérek a Disney karakterek közt, de az utóbbi években kétségtelenül ők a leghíresebbek. Tragikum, dráma, üldözöttség, varázslat és szeretet, mert az kell.

Shouri>!
Walt Disney – Frozen

Imádom a mesét, úgyhogy kellemesen csalódtam a könyvben is a rövidsége ellenére is. A grafika egyszerűen gyönyörű, a mese teljes, nem rövidítették le. Ahogy olvastam, szinte hallottam a dalokat a fejemben.
Ez mese mindenhogyan telitalálat!