Walt ​Disney – Családi mesegyűjtemény 4 csillagozás

75 mese az életről, szeretetről és tanulásról
Walt Disney – Családi mesegyűjtemény

Őszinteség, bátorság, türelem, jóság, felelősségtudat a gondos szülők generációk óta ilyen és ehhez hasonló értékekről szóló történetekkel igyekeznek segíteni gyerekeik erkölcsi fejlődését.75 év klasszikus Disney-filmjeinek történeteiből válogatták ezt a szívmelengető gyűjteményt, amelynek minden darabja fontos üzenetet továbbít gyermekeinknek.A Becsületes küzdelem arról szól, hogy Pán Péter mindig, még Hook kapitánnyal vívott ádáz küzdelme közepette is állja a szavát.A királynak született című mesében Simba rádöbben, hogy a múltat nem lehet megváltoztatni, de a jövője csak saját cselekedeteitől függ.Ki szerethet egy Szörnyeteget? Teszi fel a kérdést Belle, s a válaszból kiderül, hogy a zord külső gyakran érző szívet takar.A szilárd jellemekről szóló elbűvölő mesék kiadós gyűjteménye hosszú évekig szolgálhatja az egész család örömét.

Tóth, Debrecen, 2001
304 oldal · ISBN: 9639371300 · Fordította: Csörögi István

Paulina_Sándorné P
Walt Disney – Családi mesegyűjtemény

Walt Disney – Családi mesegyűjtemény 75 mese az életről, szeretetről és tanulásról

Rövid történetek a „nagy” mesékből. Tetszettek a válogatások, ahogy besorolták a meséket a témakörök szerint (család, barátság, szeretet …). Még mindig találtam olyan Disney mesét, amit nem ismertem. A kedvenceimmel újra találkozhattam. Élvezettel olvastam a könyvet. Nagyon jól kiragadtak egy-egy részletet a mesékből, erősítve az adott rész mondanivalóját.