Walt ​Disney – Chip és Dale 36 csillagozás

Walt Disney – Chip és Dale

Mit tehet két mókus, ha egy félelmetes medvével gyűlik meg a bajuk? Hogyan lehet segíteni egy bűzborzon, aki sajnos egészen elviselhető illatú? Kis barátainknak ezekre a nehéz kérdésekre kell választ adniuk. Új könyvedből az is kiderül, hogy milyen érdekes dolgokat hagynak a turisták a táborhelyen.

Egmont-Hungary, Budapest, 2006
40 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636272298 · Fordította: Dobi Ildikó
Egmont-Hungary, Budapest, 2003
42 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636272298 · Fordította: Dobi Ildikó
Disney Könyvklub, Budapest, 1998
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636272298 · Fordította: Dobi Ildikó

gabiica>!
Walt Disney – Chip és Dale

Vicces, kedves történet. Nagyon tetszett, korábban nem ismertem ebben a formában, jó volt ezzel is találkozni.

Molymacska P>!
Walt Disney – Chip és Dale

Aranyos és nagyon szeleburdi mese a mókusokról, borzokról, diókról meg sajtokról. A vége számomra nagyon érdekes, hiszen egyrészről kapunk egy nesze semmi fogd meg jól véget, másrészről viszont (továbbgondolva) kicsit szomorú is, mi lesz a borz helyzete később.
Gyerekfejjel viszont nagyon aranyos kis történet lehet, amikre a rajzok csak még jobban rásegítenek :)

Light_House>!
Walt Disney – Chip és Dale

Fiam most nagyon szereti ezt a történetet. Majdnem minden este mesélni kell Chip és Dale, meg persze a bátor Szilveszter kalandját :)

Aaron_Rgd>!
Walt Disney – Chip és Dale

Nem hiába imádja az ember a Disney-meséket azt hiszem. Mindig talál bennük valami újat, ami miatt igazán azt érzi, hogy megérte gyereknek lenni.
Chip és Dale nem ismerős nekem abból a szempontból, hogy valaha is láttam volna a meséjüket. Még csak a könyvre sem emlékeztem egyáltalán, de mint kiderült, egész aranyos kis történetet sikerült ide rittyentenünk. Imádtam minden egyes sorát, a két mókus hihetetlen nagy figura, a kis borz meg annyira aranyos, hogy az már fáj. Imádom, imádom, imádom! Azt hiszem, Disney-mese délutánt fogok tartani. ;)

CarmenV >!
Walt Disney – Chip és Dale

A mókus és B mókus :D régebben sem értettem miért…
A történet aranyos :)
Szilveszter a kis borz akinek segítségre volt szüksége, és szerencsére nem sokkal előtte jöttek a bunkó kempingezők és otthagytak minden szemetet és maradékot, majd Chip és Dale összetakarított, ( biztos Hófehérke udvarában nevelkedtek és rendet raktak) aztán segítettek Szilveszternek és megszabadultak a medvétől is …
Az egyik kedvenc képem a nyuszi amikor a borz már büdösen megy xD

Annemary>!
Walt Disney – Chip és Dale

Kiskorában a kisfiam mindig fiús mesét akart…..persze két nővér mellett, akik mindig hercegnős mesét néztek…na ez nem lehet meglepő : D

eszterke94>!
Walt Disney – Chip és Dale

Alig emlékeztem már erre a mesére, de így újraolvasva felelevenítettem az egészet. Eszembe jutott, hogy gyerekként is szerettem nagyon. ♡ Chip és Dale annyira aranyosak. Cuki, ahogy próbálnak segíteni a kis szomorú borznak. Mindig van a Disney mesékben valami, amiből érdemes tanulni. Nagyon aranyos, hogy a kis borz nem felejti el, hogy a mókusok segítettek neki, és ő is meg akarja őket menteni hálából.

Sophiechan>!
Walt Disney – Chip és Dale

Emlékszem, hogy én ezt gyerekként is mennyire imádtam. :3 Most jó volt újra elolvasni! :)