Walt ​Disney – Bambi karácsonya 25 csillagozás

Walt Disney – Bambi karácsonya

Beköszöntött a tél. Vastag hótakaró fedte be a tájat, ami jócskán megnehezítette az élelemhez jutást az erdei állatok számára. Ráadásul még egy farkas falka is idehúzódott az erdőbe északról, hogy eleséget találjon. Bambi és barátai nagy veszélyben vannak, pedig semmire sem vágynak jobban, mint hogy együtt ünnepelhesség a karácsonyt szeretteik körében…

Egmont-Hungary, Budapest, 2011
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633431108 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda

Caledonia_Valley P>!

Először is: ahwww :3
Szívet melengető karácsonyi történet, a már jól ismert és az újonnan megalkotott szereplőkkel, akik mind-mind, egytől-egyig aranyosak. A farkasfalka begyulladásain nagyokat nevettem, míg Brumi nagy hőstettén elmosolyodtam az aranyos illusztráció láttán. :)

Paulina_Sándorné P>!
Walt Disney – Bambi karácsonya

Bambi és Toppancs annyira el tudnak varázsolni. Kedves kis téli történetet rejt ez a könyvecske. Bájos rajzokkal, szereplőkkel. Kis maciban is rejtőzhet nagy hang.

Britta89 >!
Walt Disney – Bambi karácsonya

A hagyományos Bambis mesét kiskoromban olvastam, azóta nem vettem kezembe. Ez a történet viszont nagyon aranyos, van szó barátságról, veszélyről, karácsonyról és a csodaszép táj a végén, ahol ünnepelhetnek…mindez varázslatosan hangzik. Kár, hogy csak mese.

Alexandra_Oláh_2>!
Walt Disney – Bambi karácsonya

Szívet melengető karácsonyi történet, a már jól ismert és az újonnan megalkotott szereplőkkel, akik mind-mind, egytől-egyig aranyosak. A farkasfalka begyulladásain nagyokat nevettem, míg Brumi nagy hőstettén elmosolyodtam az aranyos illusztráció láttán. Nagyon cuki kis történet volt.

Perly P>!
Walt Disney – Bambi karácsonya

Tetszett a történet, az illusztráció. A fordításról inkább nem beszélnék. Viszont hiányoltam Toppancs anyukáját meg a testvéreit.

baba03 P>!
Walt Disney – Bambi karácsonya

Bambi sosem tartozott a kedvenc Disney könyveim közé. de most Karácsonykor tettünk ezzel egy próbát. Nem volt rossz, igazi karácsonyi mese, átjárja az egész könyvet a csoda. Cuki volt Brumi, a kismackó, ahogy megtalálták, befogadták, a hódok, a menekülés a farkasok elől és végül, hogy rátaláltak arra a kis édenre.

Syssy922>!
Walt Disney – Bambi karácsonya

Őszintén szólva nem is tudom. Egyrészt nagyon aranyos, meg minden. De azért mégiscsak állatokról van szó, így hogy jön ide a karácsony? De olvasás közben úgy voltam vele, hogy nem érdekel, ezért tulajdonképpen tetszett. Meg ahhoz képest, maga a karácsony csak kis része a történetnek, hiába szól az egész arról.
Amúgy nekem a kedvencem a medvebocs volt.

napsugar213>!
Walt Disney – Bambi karácsonya

Nagyon aranyos egy mese volt. A kedvencem a kis medvebocs volt , olyan kis cuki.

Caledonia_Valley P>!

Próbálj csak meg elaludni úgy, hogy a mancsod reszket a hidegtől, a gyomrod meg szüntelenül korog az éhségtől!