Walt ​Disney – Bambi és a szomorú mackó 34 csillagozás

Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Bambi és barátai eddig legboldogabb nyarukat élik át az erdőben: új barátra lelnek, új játékot eszelnek ki, és – nem mellékesen – megszabadítják az erdőt egy veszélyes fenevadtól, aki állandóan ijesztgeti a kisebb állatokat…

Egmont-Hungary, Budapest, 2010
Egmont-Hungary, Budapest, 1999
42 oldal · ISBN: 9636276222 · Fordította: Húsvéti Árpád
Disney Könyvklub, Budapest, 1999
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636276222 · Fordította: Húsvéti Árpád

gabiica P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Újabb aranyos történet Bambival a főszerepben, ezúttal csupa vidámsággal fűszerezve. Szuper volt.

Ferger_Jolcsi P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Bambiék egy nap a mezőn játszadoznak, miközben arra jár egy mackó, aki fenyegetően elüvölti magát. A kis állatok nagyon megijednek tőle, de Bambinak van elég lélekjelenléte, odarohan elé, s ráüvölt, hogy ne csinálja ezt, nem bántották őt, hagyja őket békén! A maci erre elsírja magát, mert ő nem akart rosszat, fájlalta, hogy mindenki fél tőle, s nincsenek barátai. Bambiék azonban hűséges barátaivá szegődnek, s ezentúl nem lesz már szomorú a mackó.

AniTiger P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Nagyon aranyos kis történet. :') Nem tudom, hogy van-e mesében, de erre totál vevő lennék. Szeretem a hasonló cuki-faktorú sztorikat! <3

ScarlettBlair P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Egy kicsit úgy éreztem, mintha megint nyár lenne, amíg ezt a könyvecskét olvastam. Aranyos történet volt.

Sippancs P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Aranyos kis mese volt, de Bambi valahogy soha nem tartozott a kedvenc Disney-állataim közé.

Zsuzana P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

A legcukibb Bambi könyv! Az illusztráció is szép, de a története a legszebb.

Caledonia_Valley P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Komolyan, ez a történet sokkal kidolgozottabb, mint némelyik eredeti Disney mese könyvadaptációja. Egy érdekes és humoros történet, melynek olvasása közben csak úgy repül az idő, és észre sem veszed, de már vége. Szerethető szereplőkkel, élettel teli illusztrációkkal teletűzdelt mese.

Kyupirappa>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Bambiiiiiii, egyik kedvenc Disney-mesém, olyan jó, hogy van belőle egy ilyen mesekönyv is, aranyos és még megtanít arra, hogy az elsőre gonosznak tűnő emberben is érző szív lakozhat :)

Egmont-Hungary, Budapest, 1999
42 oldal · ISBN: 9636276222 · Fordította: Húsvéti Árpád
Shauna P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Bambi eredeti története nem a legvidámabb Disney mese, de ez a kis rövid történet tele van vidámsággal és nevetéssel.
A történet tanulsága azt hiszem, hogy a legkülönbözőbb tulajdonságokkal rendelkező emberek is köthetnek barátságot, nem szabad ítélkezni.

Paulina_Sándorné P>!
Walt Disney – Bambi és a szomorú mackó

Haláli aranyosak voltak az állatok. Imádni valóak. Aranyos volt a történet is. Nagyon cuki volt a medve, mikor elkezdett mosolyogni. :-)

Sippancs P>!

– Siess, Tapsifüles, semmiről sem akarok lekésni! – sürgeti Bambi.
– A leggyorsabb tempóban ugrálok – biztosítja Tapsifüles.

Szédültnapraforgó>!

– Velem senki sem barátkozik, mert én csak egy öreg, morgó medve vagyok! – a nagy mackó lecsüggesztett fejjel pityereg, akár egy kisbaba.

Kapcsolódó szócikkek: medve
szmelus P>!

Kitavaszodott az erdőben!

Kapcsolódó szócikkek: erdő
szmelus P>!

– Jó é…éééjt! – ásítja Füligszáj, a boldog mackó.

utolsó mondat

Kapcsolódó szócikkek: boldogság