Walt ​Disney – Az Oroszlánkirály 3. (Oroszlánkirály 3.) 25 csillagozás

Hakuna Matata
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Ugyanazt a történetet többféleképpen is át lehet élni. Ez történik a könyvben is. Timon, a manguszta meséli most el miként is történt, amikor elindult megkeresni a béke szigetét. Megtudhatjuk tőle mennyire nem félt soha semmitől, no meg hogy csak úgy mellékesen megmentette valami Oroszlánkirály életét is. Gyere, tarts velünk Te is, és kísérjük együtt kalandos útján Timont Afrika szavannáin!

Egmont-Hungary, Budapest, 2009
44 oldal · ISBN: 9789636279455 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda
Egmont-Hungary, Budapest, 2009
Felolvasta: Szatmári Attila
Egmont-Hungary, Budapest, 2004
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636279454 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda

gabiica P
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Nagyon jó volt! Sokat nevettem, imádom Timont és Pumbát, az esetlenségüket, az akaraterejüket. Nagyon tetszett :)

szymba23

Tiiiimon… annyira imádom az egoista fejedet xDD <3

zsuzana P
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

A legcukibb, legviccesebb Oroszlánkirály verzió. Imádtuk :)

Caledonia_Valley P
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Sosem szerettem ezt a részt, de így olvasva nem volt rossz. Vicces volt és kalandos, de valahogy nem egy Oroszlánkirály, na… ^^

Paulina_Sándorné P
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Végig a mese zenéje járt a fejemben. Timon-t imádom. Annyira jópofa, eszméletlen a szövege. Pumpa is aranyos, bár néha simán fejbe csapnám Timon-t a helyében. Szeretem ezt a részt, jobban megismertem őket.

ValerinLanz P
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Nagyon cuki köny volt, talán még jobban is tetszett, mint az eredeti történet. Timon haláli jó elbeszélő, szinte minden történést megváltoztatott az eredetiből, de én nem bántam, sőt! :) Nagyon vicces volt végig, szerettem olvasni a ferdítéseit. Pumba persze keveset szerepelt, de ezt nem is bántam annyira. Tanulságos kis mese volt ez is, ahol attól, hogy valaki apró, még tehet nagy és fontos dolgokat. :)

Perly P
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Nagyon szeretem Timonékat, de ez az a rész, amit sosem kellett volna megcsinálni. Filmen már láttam, és alig bírtam végignézni. Szenvedtem vele rendesen. Ez a kötet egy kicsit lightosabb volt, de még így is túl sok. A Büszke Birtokot még mindig nem tudom, hova tenni. És mily meglepő, hogy ezt is ugyanaz a fordítópáros fordította, akiknek a stílusát nem bírom!

eszterke94
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Úgy imádom Timont! Annyira vicces és szeretni való. :D Meg persze a többiek is, de Timon haláli egy figura. Tetszik, hogy itt az ő szemszögükből ismerjük meg a történetet. Innen nézve sokkal viccesebb is az egész. :D

moncsicsi83
Walt Disney – Az Oroszlánkirály 3.

Jajj, nekem ez annyira tetszett. Ez a Timon szemszögéből elmesélés… Olyan jókat mosolyogtam rajta. Jó kis történet volt ;)

Ingryd

Körülnéztem, és mit látok? Na, mit? Magát a matat a kukát… nem, nem, inkább olyat, hogy ha kutya matatja… nem, azt sem. Akkor inkább azt a… hogy is hívják? Várjunk csak! Megvan! HAKUNA MATATA!

Caledonia_Valley P

Egy csodálatos dal és egy magamra öltött fűszoknya segítségével becsaltam a három leggonoszabb ábrázatú hiénát egy barlangba, és ekkor jött Pumba titkos fegyvere. BUMM! Hatalmasat szólt most is.

Kapcsolódó szócikkek: hiéna · Pumba · Timon