Walt ​Disney – 101 kiskutya kincset keres 24 csillagozás

Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Anita és Roger a 101 kiskutyával, és persze Dadussal együtt egy vidéki házba költözik. Hiába azonban a szép kert a ház körül, ha a kiskutyák örökké feldúlják a virágágyásokat. Dadusnak azonban remek ötlete támad: reggelente sétálni viszi a kiskutyákat…

Disney Könyvklub, Budapest, 2002
44 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636277729 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda
Egmont-Hungary, Budapest, 1995
44 oldal · ISBN: 9636277729 · Fordította: Makay László, Makayné Forgács Melinda

nicosia P>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Szupercuki kalandos mese ovisoknak. A 101 kiskutyában még sohasem csalódtam. Semmi rosszindulat, csak csupa bűbáj és elevenség.

gabiica P>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Szuper volt. Imádtam, jókat nevettem. Nagy kedvenc lett ez is.

Nienna001 P>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Nem volt igazán nagy története a könyvnek, de azért aranyos volt. Mindenképpen igaz, hogy a feles energiát érdemes levezetni és akkor nem rosszaságon törik a fejüket a gyerekek. Vagyis a kiskutyák :D

eszterke94>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Nagyon aranyos történet. Sosem fogom megunni a 101 kiskutyát. Annyira cukik egytől egyig. Jó volt olvasni, hogy milyen lelkesen ásnak és micsoda „kincseket” találnak. Egyik kedvenc mesém.

Annemary>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Gyerekként is szerettem volna, de mivel örök gyerek maradok a szívemben, így felnőttként is jókat tudok nevetni az aranyos kis történeteken.

CarmenV>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Szeretem a 101 kiskutyát és édesek a rajzok, de nekem valahogy a történet itt kicsit gyenge… rendben van hogy nagyobb házba költöztek a kiskutyák miatt, de akkor igen, foglalkozni kell még velük, és nem feltétlen az a megoldás hogy kizárom őket és a szülők is teljes nyugalomban nézik, hogy kint éjszakázik mindenki… na mindegy… Dadus jön, lát és megtalálják a kincset :D
Rövid mint ez a sorozat minden része, de kicsit magasabbra is tehettük volna a lécet :D mindenesetre esti mesének kiváló anyag :D

minnie>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Kár, hogy kiskoromban nem volt meg ez a könyv, így kimaradtam egy élményből :( De legalább most bepótoltam (hála egy kihívásnak) :)
Még mindig el tudnak varázsolni ezek a kiskutyák, olyan szépen meg vannak rajzolva, hogy mindig elámulok :)

SongToday>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

nem szoktam Disney könyveket olvasni, de amikor a testvérem megkérte, hogy hozzam le, és ott maradt a kanapén, akkor úgy döntöttem, hogy elolvasom. Nagyon aranyos ki történet volt, mondjuk látszik rajta, hogy esti mesének készült, mert 10 perc alatt elolvastam.

Kósáné_Bajnoczi_Beáta>!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Hát, nem ez lesz a kedvenc mesénk. Őszinte leszek, nekem a szövegezés sem nagyon tetszett, volt, hogy visszalapoztam, hogy most mi van az előző mondattal, mert ott nem volt befejezve, de a másik oldalon már teljesen más van :(
A rajzok szépek benne, inkább az húzza fel a könyv értékét :)

Szédültnapraforgó >!
Walt Disney – 101 kiskutya kincset keres

Ez egy különleges történet, a 101 kiskutya folytatásaként.
Végre Anita és Roger vidéki házba tud költözni, de a vadászkutyák ösztöne, nem nyugszik :)
Így az önfeláldozó Dadus, minden reggel sétálni viszi a kutyákat, mely során nagy kincsre bukkannak :)
Olvassátok el Ti is, mit fedeznek fel!

Szédültnapraforgó >!

Másnap reggel Dadus már nagyon korán felébredt. – Óh, micsoda remek idő van ma a sétához! – mondta magában. – Legalább egy kicsit felfedezem a környéket! Esküszöm, éppen úgy érzem magam, mint gyermekkoromban a vakáció első napján!