A ​kezdet (A Csészealj Projekt 1.) 12 csillagozás

W. A. Harbinson: A kezdet

Az újkori ufóészlelések közel száz évvel ezelőtt kezdődtek. Ez tény. 1908-ban nukleáris robbanásra emlékeztető katasztrófa tarolta le Szibéria egy hatalmas területét. Ez tény. A második világháború alatt szövetséges repülők különös tűzgömböket hajszoltak Németország egén. Ez tény. Ugyanezen világraszóló konfliktussal egy időben a nácik kétségbeesetten igyekezték megépíteni a világ első repülő csészealját. Ez tény.
Ezek a tények jelentik a kulcsot az ufók rémálomba illő titkához.
A korábban titkolt, ám gondosan dokumentált tényekre támaszkodva a Csészealj Projekt című regénysorozat lebilincselő történet keretében tárja fel a dermesztő igazságot. Ebben az egyedülálló, vitára késztető és izgalmas műben titkokról, összeesküvésekről, és nagy-nagyon régóta titkolt igazságokról hull le a lepel.

Alexandra, Pécs, 1991
510 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633671957 · Fordította: Nemes Ernő

Lord_Garcon I>!
W. A. Harbinson: A kezdet

Nagyon részletesen megírt könyv, UFO- és összeesküvés-rajongóknak ideális, bár a részletesség nem mindig válik előnyére. Vannak helyek, ahol a régi történetek, ufóészlelések leírása, események felidézése nekem már sok. A történet maga nem unalmas, ritkán éreztem, hogy most át kellene lapoznom pár oldalt, sok minden történik sok szálra bontva, de egy kicsit rövidebbre fogva jobb lehetett volna.

W. A. Harbinson: Phoenix A Csészealj Projekt második része

A Csészealj Projekt sorozat · Összehasonlítás