Érettségi ​magyarból 1 csillagozás

Tételvázlatok emelt- és középszintű szóbeli vizsgához
Vukovári Panna: Érettségi magyarból

Irodalomból életművek, portrék, látásmódok, a különböző korok összefoglalója, színház és drámatörténet, az irodalom határterületei. Nyelvtanból nyelvtörténet, ember és nyelv, kommunikáció, nyelv és társadalom, a nyelvi szintek, szövegtan, retorika.

Tóth, Debrecen, 2010

Norami_>!
Vukovári Panna: Érettségi magyarból

Vukovári Panna: Érettségi magyarból Tételvázlatok emelt- és középszintű szóbeli vizsgához

Rendkívül hasznos, remek a stílusa, szépen átfogja a lényeget. Nagy segítség.

nemleh>!

[…] akik – hozzám hasonlóan – a könyvek bűvöletében élnek, számítsanak némi olvasnivalóra, mely a felkészülést élményszerűvé teszi. Üdv nektek, könyvmolyok!

6. oldal, Ismerd meg az ellenséget! (Tóth, 2010)

Kapcsolódó szócikkek: könyv · könyvmoly
Berserker>!

„Nem oda érkeztem, ahová indultam, hanem oda, ahová el kellett jutnom."
(Douglas Adams)

Berserker>!

És ne feledd: csak semmi pánik!

Kiss Judit: Érettségi nyelvtan
Palotásné Nagy Éva: 1500 fogalom magyar nyelv és irodalomból
Árva László – Simon Ferenc: 100 tétel magyar nyelv és irodalomból
Lakatos Ilona: Érettségi magyar nyelvből
Emelt szintű érettségi 2014 – Kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom
Emelt szintű érettségi 2015 – Kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom
Vágó Ernőné: Magyar nyelvtan
Jobbágyné András Katalin – Törzsök Édua – Trencsényi Borbála: Nyelvtani önképző
Kutas Ferenc: Az elbeszéléstől az érettségi dolgozatig
Blaschtik Éva (szerk.): Emelt szintű érettségi 2010 – kidolgozott szóbeli tételek – Magyar nyelv és irodalom