160 ​grammos szénhidrátdiéta 2. (160 grammos szénhidrátdiéta 2.) 7 csillagozás

Újabb finom falatok, lemondás nélkül
Vrábel Krisztina: 160 grammos szénhidrátdiéta 2.

Cukorbetegség, inzulinrezisztencia vagy akár fogyókúra is lehet az oka annak, ha valakinek 160 grammos diétát írnak elő az orvosok.

Receptgyűjteményünkben bemutatjuk, hogyan tudjuk az előírt napi 160 gramm szénhidrátbevitelt betartani úgy, hogy az étrendünk lemondások nélküli, ínycsiklandó fogásokból álljon és változatos legyen.

Egyszerűen elkészíthető fogások pontosan kiszámolt szénhidrát- és kalóraértékekkel, elkészítési idővel, új receptekkel.

Centrál Médiacsoport, Budapest, 2015

meseanyu MP
Vrábel Krisztina: 160 grammos szénhidrátdiéta 2.

Vrábel Krisztina: 160 grammos szénhidrátdiéta 2. Újabb finom falatok, lemondás nélkül

A desszertek, különösen a pohárkrémek jópofák, meg a többi részben is vannak inspiráló dolgok, de biztos én olvasok sok szakácskönyvet és/vagy főzök változatosan és újszerűen, de sok receptnél azt éreztem, hogy ez bizony nem egy nagy szám, ilyet, vagy ennél különbet én is csinálok nap mint nap. A diéta részéhez, hogy mennyire használható, nem tudok hozzászólni, mert szerencsére nem kell ilyen szigorú diétát tartanom.

Miss_Mila P
Vrábel Krisztina: 160 grammos szénhidrátdiéta 2.

Ezek bizony újabb finom falatok! És lemondás nélkül! Ahogy írja is.
HAtalmas segítségek ezek a könyvek! Rengeteg finom kaja, bár időnként észreveszek átfedéseket, minimális különbséggel. Nagyon tetszik hogy a kalória és a ch mennyiség is meg van határozva bár én ezeket mindig újraszámolom, az adott változtatásokkal és termékekkel együtt.
Nagyon jó, hogy étkezések megfelelően vannak bontva a részek, így könnyebb kiválasztani az aktuálisan legmegfelelőbbet :)
Eddig még minden működött, amit benne találtam! Ami azért nagyon ritka :)

160 grammos szénhidrátdiéta sorozat · Összehasonlítás