Termelés- ​és szolgáltatásmenedzsment 1 csillagozás

Vörös József: Termelés- és szolgáltatásmenedzsment

A termelési stratégia és az ellátási lánc napi működésének optimalizálása alapvetően befolyásolja a vállalat nyereségességét. Mindkettő olyan feladatot jelent, mely a régióban a legtöbb helyen gyerekcipőben jár. A könyv abban segíti a mai termelésirányításért felelős generációt, hogy versenyelőnnyel járó tudást szerezzen.

Dr. Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója

Egy termelő vagy szolgáltató rendszer sikeres működéséhez nélkülözhetetlen a termék-előállítás és szolgáltatásnyújtás rendszerének ismerete. Olyan magyar nyelvű szakkönyv, amely átfogóan, a terület ismeretéhez nélkülözhetetlen kvantitatív alapokkal is tárgyalná a témakört, ez idáig nem állt az olvasók rendelkezésére. Vörös József könyve most e hiányt pótolja.

Dr. Koltai Tamás egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Menedzsment és Vállalatgazdaságtan Tanszék

Műszaki, Budapest, 2010

Ferger_Jolcsi P>!
Vörös József: Termelés- és szolgáltatásmenedzsment

Érthető és követhető módon adja közre a termelésmenedzsment megismeréséhez szükséges információkat. De bizonyos részeket olyan sokszor ismétel, hogy az már zavaró. De legalább biztos megjegyzi az ember..

Hetesi Erzsébet – Veres Zoltán: Nonbusiness marketing
Brian Dive: Küldetés mesteri szinten
Illés Mária: Vezetői gazdaságtan
Géring Zsuzsanna (szerk.): A társadalmi felelősségvállalás könyve
Blumné Bán Erika – Kresalek Péter: A vállalati tevékenységek elemzésének módszertana I.
Sharon Rowe: Merj kicsi maradni!
Eric Schmidt – Jonathan Rosenberg – Alan Eagle: Google – Így vezetünk mi
Gazdag László: A menedzsment alapjai
Huzsvai László – Balogh Péter – Csipkés Margit – Nagy Lajos – Pocsai Krisztina: Statisztika gazdaságelemzők részére
Hans-Jürgen Quadbeck-Seeger: Csak a változás állandó