Termelés- ​és szolgáltatásmenedzsment 1 csillagozás

Vörös József: Termelés- és szolgáltatásmenedzsment

A termelési stratégia és az ellátási lánc napi működésének optimalizálása alapvetően befolyásolja a vállalat nyereségességét. Mindkettő olyan feladatot jelent, mely a régióban a legtöbb helyen gyerekcipőben jár. A könyv abban segíti a mai termelésirányításért felelős generációt, hogy versenyelőnnyel járó tudást szerezzen.

Dr. Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója

Egy termelő vagy szolgáltató rendszer sikeres működéséhez nélkülözhetetlen a termék-előállítás és szolgáltatásnyújtás rendszerének ismerete. Olyan magyar nyelvű szakkönyv, amely átfogóan, a terület ismeretéhez nélkülözhetetlen kvantitatív alapokkal is tárgyalná a témakört, ez idáig nem állt az olvasók rendelkezésére. Vörös József könyve most e hiányt pótolja.

Dr. Koltai Tamás egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Menedzsment és Vállalatgazdaságtan Tanszék

Műszaki, Budapest, 2010

Ferger_Jolcsi P>!
Vörös József: Termelés- és szolgáltatásmenedzsment

Érthető és követhető módon adja közre a termelésmenedzsment megismeréséhez szükséges információkat. De bizonyos részeket olyan sokszor ismétel, hogy az már zavaró. De legalább biztos megjegyzi az ember..